Köyhän ja umpipihin elämää.

China town on paras ostaa kultaa, muuten se paikka ahdistaa, olen jopa muutaman yön asunut siellä pieni huone todella pieni, just ja jut mahduttiin vaimoni kanssa sinne... mutta vessan ovi piti jättää yöksi auki, onneksi oli puhdas, eikä pahemmin torakoita.
3166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Legendaarinen uunituore parivaljakko tapsa ja tositapsa huahinista. Nyt on pasasen akan poika sitten kirpputori ja huutokauppakeisari ja molemma pojat on bukowskin huutokaupan miehiä, kulta, jalokivi ja taskukellojen erikoismiehiä suoraan amerikasta.

Äänestä
  • Ne on myös ristillisiä miehiä joita ottaa pannuun kaljut ja muut veronkiertäjänatsit joilla munaskukkelit vielä jöpöttelee.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Ne on myös ristillisiä miehiä joita ottaa pannuun kaljut ja muut veronkiertäjänatsit joilla munaskukkelit vielä jöpöttelee.

    Voi voi sentään että taasen tulee omaan nilkkaan, kun Tyttö 2010 Neitinen tarvitsee mieshormoonipiikkejä että jöpöttelee.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

China town on paras ostaa kultaa, muuten se paikka ahdistaa, olen jopa muutaman yön asunut siellä pieni huone todella pieni, just ja jut mahduttiin vaimoni kanssa sinne... mutta vessan ovi piti jättää yöksi auki, onneksi oli puhdas, eikä pahemmin torakoita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu