Mist apuu!

Ajattelin laittaa autooni kunnon bassot!
Mistä saan apua ja mitä mun täytyisi ekana ostaa?
Auto on Mazda 626 VM 1994
6195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei yhtään mitään pistä linnunpöntöt

Äänestä

FENDER
75th Anv J Bass Diamond Anniversary
75th Anniversary Jazz Bass!
1 199,00 €

Äänestä

Mölyapina takapenkillä tulee halvemmaksi.

Äänestä

Noita mölyapinoita on joka kylällä ihan tarpeeks. Polta se ruosteinen paska ja yritä kasvaa aikuseks!!

Äänestä
  • Ei oo ruoteinen, tuo on mun faijan auto. Oon ite sen kunnostanu.

    Äänestä

  • Osui ja upposi kjäh kjäh 🤣😅

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ajattelin laittaa autooni kunnon bassot!
Mistä saan apua ja mitä mun täytyisi ekana ostaa?
Auto on Mazda 626 VM 1994

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu