JBL Partybox Ultimate

Anonyymi-ap

Eikä mitään muuta tv käyttöön? Onkohan kuinka ummehtunut ääni? Teini laadutonta jumputusta? Vai ihan jees?

3

1696

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hintasekseen oikein mainio kampe. Voimaa jo sen verta että musiikki alkaa myös tuntua hieman! Teini jumputus no tietysti lähtee matalaa eikä pidä äänenlaatua verrata genelecckkin koska painitaan täysin eri hintaluokassa ja tuskin kukaan tätä keskittyneesti nyanssi eroja hifistellen turåtkii otsa ryoyssä syvä analyysinä. Jbl ultimate on tekemisen meinikiä täynnä. 6/6 .

    • Anonyymi

      ”Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.”
      Heheee ilmiselvä syvä kateuden purkaus lienne ollut. Eikä ihme ultimatella sekin onnistuu halusit tai et.

    • Anonyymi

      Jbl ääni mutta nyt on jo hiukan ääntä parannettu pienempiin versioihin verrattuna. Hyvä niin ja nyt jo voi puuhailla jotain eikä musiikin ummehtuneisuus ala ärsyttää siinä väsäilyjen edetessä. Hyvä tuote ja alta tonnin saa joten vahva suositus. Pätkällä ostettaessa jää hinta alta tonnin joten mitä vielä odotat! Rahalle taatusti vastinetta!!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      64
      3680
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      66
      3462
    3. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      90
      3277
    4. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      58
      2702
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      71
      2522
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      56
      2201
    7. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      50
      1340
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1125
    9. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      117
      1102
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      126
      1088
    Aihe