En saa kaveria kehitysvamma puolella

Anonyymi-ap

Haluan löytää kehitysvamma puolella kaverin joka on myös kiinnostunut Kehitysvamma aiheesta eikä ole kiinnostunut puhumaan mistään muusta kuin kehitysvammasta myös.

Miksi kehitysvamma puolella työntekijä sanoo ne jotka puhuu koko ajan kehitysvamma jutusta eikä osaa puhua mistään muusta kuin kehitysvammasta sitä ja tätä, että silloin olisi väärin työntekijöiden ja opiskelijoiden mielestä Lievä älyllinen kehitysvamma.

Minä en saa mennä enää työkeskus ryhmään kun koko ajan puhuin kehitysvamma jutusta työntekijät sanoi, että olen väärin saanut Lievän älyllisen kehitysvamman jos koko ajan puhuu kehitysvamma jutusta.

Olen tällä hetkellä Suomessa ainoa Lievän älyllisen kehitysvamman saaneena joka on kiinnostunut kehitysvamma aiheesta eikä ole kiinnostunut mistään muusta kuin kehitysvammasta.

1

224

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

        Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
        Maailman menoa
        98
        6128
      2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

        STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
        Maailman menoa
        349
        5565
      3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

        On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
        Maailman menoa
        52
        2639
      4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

        Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
        Maailman menoa
        104
        2036
      5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

        Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
        Maailman menoa
        107
        1758
      6. Onko kaivattusi

        liian vetovoimainen seksuaalisesti?
        Ikävä
        114
        1621
      7. Puolen vuoden koeaika

        Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
        Ikävä
        19
        1593
      8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

        Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
        Kotimaiset julkkisjuorut
        180
        1267
      9. On todella hassua

        Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
        Ikävä
        73
        1167
      10. Nuoret hakevat eläkkeelle, vaikka eivät ole olleet vielä töissäkään

        hyvin menee. Pieni vastoinkäyminen elämässä, ja heti masennutaan. Monet alle 30-vuotiaat hakevat työkyvyttömyyseläkettä
        Maailman menoa
        188
        988
      Aihe