Olen huolissani lapsesta 6 v,joka asuu äidin luona,ja isän luona käydessään on lopettanut juttelun lähes kokonaan,toistelee vaan kuin mantraa sellaista hokemaa,että oli kuullut kun äiti oli jutellut alakerrassa uuden mies ystävänsä kanssa,olivat luulleet attä lapsi oli jo nukahtanut...lapsi ei kerro mitä oli kuullut..enne lapsi oli valoisa,puhelias ja iloinen,nyt synkkä ja hiljainen,jokin painaa mieltä mutta ei saa selvää mikä..onko äiti kenties uhkaillut jollain ja kieltänyt puhumasta mitään isän luona käydessään..pyrin olemaan lapsen kanssa mahdollisimman paljon ,nytkin tehtiin puuhakirjoja,käytiin metsässä,hän söi hyvin ja oli muuten reipas.
Lapsi hokee samaa asiaa
Anonyymi-ap
0
746
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä811588Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2671516Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2661242Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691242- 56857
- 65834
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em64817Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40811Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44771- 37767