Kuka tietää henkilön?

Missä asuu entisen Levy ja kasetin pitäjä, Marttilako oli nimeltään?
7799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voisko asua lopella kirkolla

Äänestä
  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    ❤️ ­­­N­y­­m­f­­o­m­­­a­­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18032364p

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Menehtyi jokunen vuosi sitten. Valitettavasti. Nimi oli Harri.

Äänestä

Mulla on käsitys, että asui loppuaikansa Hämeenlinnassa. En ole ihan varma. Muistaakseni aikoinaan asui lähellä Riksun Aluesairaalaa. Oli hieno mies. Legendaarinen. Tiesi musiikista enemmän kuin moni muu. Monet äänitteet ostettu hänen yrityksestään aikoinaan!

Äänestä

Kiitos tiedosta. Kysyjä

Äänestä
  • Marko tiesi.

    Äänestä

Onko ketään vastaavantyylistä henkilöä Riksumäellä tällä hetkellä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Missä asuu entisen Levy ja kasetin pitäjä, Marttilako oli nimeltään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu