Derbi valot palaa ilman syytä

Derbi sendassani on sellanen ongelma et palaa bensa,öljy,jäähdytysneste valot vaikka kaikkea on myös palaa pitkävalot ilmoitus päällä vaikka olisi pois
2201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kiitos tiedosta.

Äänestä

Tarkista akun kunto.
Omien tenavien Derbi käyttäytyi juuri noin, ja syyksi paljastui ihan lopussa ollut akku. Se kun uusittiin niin taas toimi ok.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Derbi sendassani on sellanen ongelma et palaa bensa,öljy,jäähdytysneste valot vaikka kaikkea on myös palaa pitkävalot ilmoitus päällä vaikka olisi pois

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu