Mikä porukka pilaa Naisia Kajaanissa

Keitä ovat nämä ihmiset jotka pilaavat naisia? Ei näitä voi ottaa omakseen. Ovat päästään pahasti sekaisin.
17769
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Yksi väärä mies voi pilata useamman naisen pään ja tulevaisuuden.

Äänestä
  • Pettäjät

    Äänestä

  • Oman ja salarakkaan pään pilaa olet oikessa.

    Äänestä

Oli yksi nainen ja ollut aikaisemmin toisen pojan kanssa. Puhui ja höpötti koko ajan ihmisistä sitä ja tätä ym. outoa käyttäytymistä.

Äänestä

Elikä aloittajanko mielestä naiset on pilalla?

Äänestä

Hirmuhallitsijat

Äänestä

Parempia on etelässä naiset. Isoissa kaupungeissa, on hienot vaatteet, ovat kauniita ja laittautuneita ja puheenparsikin sivistynyt. Mutta ei täällä.

Äänestä
  • Sulla ei ole mitään jakoa minkäänsortin naisiin.

    Äänestä

  • Kaikki ison kirkon naisista ovat kuin samasta muotista, pakkeloituja sinitukkia pyllyverkkarit päällä. Mukava nähdä kainuulainen luonnollinen nainen, silmä lepää 😉

    Äänestä

Ne vaan ottaa naiset ei voi mitään ne puhuvat ja panevat kunnolla

Äänestä
  • Ottaa..ukkomiehetkin saa näitä naisia - kuka saa omakseen kuka ei - Onhan se jännittävää seikkailua oman rinnalla.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Ottaa..ukkomiehetkin saa näitä naisia - kuka saa omakseen kuka ei - Onhan se jännittävää seikkailua oman rinnalla.

    Seikkailu kyllä ja valehtelua kiinni jäädessään. Hyvä emävalhe, että salarakas kuuluikin toiselle mukana olevalle. Tämä ”rakas” kertoi, että on jo entuudestaan tuttu kyseiselle henkilölle - eikä tuntenut tätä hänen
    vierastaan laisinkaan . Hienoa - että siippa uskoo emävalheet - toisin kuin asiasta tietävät. Olen nämä - kuullut ystävä perheeltä.

    Äänestä

Ottaa omakseen? Koetahan herätä tähän päivään , sun asenteet on jostain viime vuosituhannelta, ei nainen ole mikään koira, jonkun omaisuutta. Ei ihme että olet yksin.

Äänestä

Suomussalmen kasvatteja varmaan eli niitä peräkammarin ulisijoita

Äänestä
  • Kajjaanissa ei ole peräkammarin poijjat niinkään vasn ukkomiehet pittää pelejään naisten kansa ja sitte leikkivät rakasta uskollista miestä.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Kajjaanissa ei ole peräkammarin poijjat niinkään vasn ukkomiehet pittää pelejään naisten kansa ja sitte leikkivät rakasta uskollista miestä.

    Yksi kertoi kuinka on kuusi vuotta seurustellut erään ukkomiehen kanssa ihan omalla suullaan totesi tämän.

    Äänestä

Karskeja miehiä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Keitä ovat nämä ihmiset jotka pilaavat naisia? Ei näitä voi ottaa omakseen. Ovat päästään pahasti sekaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu