Missä voisin kokea ihanaa tyttöjen välistä seksiä

Anonyymi-ap

En ole löytänyt täältä Kuopiosta ketään.

7

608

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hae Tinderistä. Siellä noita tyyppejä on pilvin pimein.

    • Anonyymi

      Jos oot oikeasti kiinnostunut naisista ja kunnon seksistä, niin laita joku miten suhun saa yhteyttä.

    • Anonyymi

      Itse olen jo Tinderissä ollut pari kk ja voin sanoa että nimenomaan seksin löytäminen on vaikeaa. Useasti mainitaan että friends with benefits ei käy.
      Tällä 41v etsimässä nimenomaan seksiseuraa, luvalla. Olen naisen kanssa (pitkään) naimisissa, kaipaan säpinää. Voisin olla jollekkin opettaja🤩

      • Anonyymi

        Mielenkiinnosta: Mitä kokenut saa seksistä "opettamis-mielessä"? Itselle ainakin tärkeää, että toinen osaa riittävästi. Itse olen hyvin kokenut, kiinnostaako kenties? Mistä päin olet?


      • Anonyymi

        Seksi ei ole rakettitiedettä. Kuka tahansa joka osaa syödä lusikalla, oppii sen ilman ohjausta muutaman kerran harjoituksella. Rakastelun suosiollinen kulku riippuu luottamuksesta, tunteista ja kemiasta, mitään näistä ei voi opettaa.

        Enemmän tilausta olisi esimerkiksi tunnetaitojen ja vuorovaikutustaitojen opettamiselle, jos jollakulla on kutsumusta opettaa.

        t. Deittailija


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Seksi ei ole rakettitiedettä. Kuka tahansa joka osaa syödä lusikalla, oppii sen ilman ohjausta muutaman kerran harjoituksella. Rakastelun suosiollinen kulku riippuu luottamuksesta, tunteista ja kemiasta, mitään näistä ei voi opettaa.

        Enemmän tilausta olisi esimerkiksi tunnetaitojen ja vuorovaikutustaitojen opettamiselle, jos jollakulla on kutsumusta opettaa.

        t. Deittailija

        Samaa mieltä. Ei seksiin opetusta tarvita, jos ei niin joku itse toivo. Kun ihminen on oikea ja tunteet ja kemiat nimenomaan kohtaa niin en usko että pahasti voi mennä pieleen. Ymmärrettävää tietysti että se voi jännittää, jos ei naisen kanssa ole aikaisemmin ollut. Oman kokemuksen mukaan oikean tyypin kanssa se ensimmäinen kerta puolestaan jännittää jo ajatuksena, vaikka kokemusta löytyisi entuudestaan. Mutta en olekaan sellainen jolta kokemusta vielä useamman naisen kanssa muutenkaan löytyisi.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      228
      5570
    2. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      133
      5115
    3. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      28
      4898
    4. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      128
      2173
    5. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      404
      1847
    6. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      50
      1747
    7. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      90
      1697
    8. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      18
      1672
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      94
      1395
    10. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      381
      1337
    Aihe