Huipputieteelinen persoonallisuustesti

9

355

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Molemmat vaihtoehdot tulivat heti mieleen, hiukan liian ilmeinen yritys naamioida puut tiikeriksi. Puiden mukaan luonteeni kai sitten määritellään.

      Myöhempänä lehtijutussa oli oravan ja joutsenen ”risteytys”, jossa myös heti näin molemmat, mutta pidän sitä onnistuneempana oravan kuvana. Voinkin näin ollen poimia mielestäni osuvimmat luonnehdinnat persoonastani.

      • Minäkin näin heti molemmat vaihtoehdot. Olen rauhallinen, rento, tasapainoinen tyyppi jolla on hyvät vaistot ja haluaa kaikkien elävän sovussa . Mutta että silmillenihän ei myöskään hypitä....koska viidakossa piilee kuitenkin se kissaeläin.

        Nämä testit ovat hauskoja siitä kun jokainen löytää niistä itselleen sopivan vastauksen. Mutta kun aina ei jaksa puhua vain polittikasta, leikkauksista, entisen presidentin uranvaihdoksesta tai kuolemasta.


      • Anonyymi
        Paloma.se01 kirjoitti:

        Minäkin näin heti molemmat vaihtoehdot. Olen rauhallinen, rento, tasapainoinen tyyppi jolla on hyvät vaistot ja haluaa kaikkien elävän sovussa . Mutta että silmillenihän ei myöskään hypitä....koska viidakossa piilee kuitenkin se kissaeläin.

        Nämä testit ovat hauskoja siitä kun jokainen löytää niistä itselleen sopivan vastauksen. Mutta kun aina ei jaksa puhua vain polittikasta, leikkauksista, entisen presidentin uranvaihdoksesta tai kuolemasta.

        tai kirjallisuudesta


      • Anonyymi

        Onko oksista muodostettu kissaeläimen pää jonkun mielestä vaikea havaita?
        En usko.
        Mitä tule joutsenen ja oravan sekamuotoon, niin on aika vaikea olla huomaamatta molempia.
        Kuten Paloma sanoo, pieni huuhaa on ihan paikallaan silloin tällöin.

        Mutta hauskempia nämä ovat kuin horoskooppeihin perustuvat analyysit. Jostain syystä ne saavat karvani pystyyn.
        Mkr.


    • Anonyymi

      Minä näin kissan naaman keskellä ja 2 hahmon ja lhuomasin oravan pään koska helpompi tunnistaa kun joutsen.

    • Anonyymi

      Näin tiikerin.
      Jos taas näet ensin tiikerin, olet hyvin päättäväinen.

      Pidät järjestyksestä ja vihaat sitä, kun asiat menevät sekaisin. Pidät kiinni päätöksistäsi etkä pelkää seistä niiden takana äänekkäästikään, vaikka se joskus johtaisi pieneen konfliktiin.

      Ehkä ihan perusluonne on tuo päättäväisyys, mutta maailman meskeissä olen luopunut liiasta jämptiydestä. Olisin toivonut oppivani elämään tasaisemmin ja tässä testissä näkemään molemmat yhtäaikaa. No, ei se mennyt niin, sanotaan laulussakin.

    • Anonyymi

      Kissan näin :)

      Gubbe 74

    • Anonyymi

      Tiikerin näin, ja oravan endin, sekä vaihtoehto 2 sen.

      Saa nyt selevää minusta :)

      Pirre

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan uusi poikakaveri

      Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      147
      1346
    2. Rakastan sinua

      Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli
      Ikävä
      48
      1076
    3. Kun viimeksi tapasit kaivattusi

      Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi
      Ikävä
      48
      910
    4. Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.

      Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva
      Maailman menoa
      169
      887
    5. Laita mulle viesti!!

      Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus
      Ikävä
      73
      880
    6. Vanhemmalle naiselle

      alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e
      Ikävä
      36
      835
    7. Jos lähestyisin

      näyttäisitkö ovea vai vihreää valoa?
      Ikävä
      54
      751
    8. Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!

      Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy
      Luterilaisuus
      194
      738
    9. Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0

      Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali
      Luterilaisuus
      147
      736
    10. Ootko sä oikeasti sinkku?

      Kun oot aina yksin tuol kylil, kyl mä susta naisen ottasin jos saisin luvan😳😘🔥
      Ikävä
      42
      726
    Aihe