Tämä tarina on tosi, uskothan sen!
Chat on tärkeä hänelle ja erityisesti hänen chat-kumppanilleen. Heillä on tiivis merkitys koko chat-yhteisölle ja he ovat panneet koko hehkuvan sydämenkokoelmansa likoon chat- yhteisön sisäpiirin osallisuuden takia . He ovat luotettavia ja uutteria sättäreinä. He kannustavat toisiaan ja muitakin ystävällisesti.
Heillä kummallakin on merkittävä asema sätin keskusteluissa, kaapeissa ja ylellä, toisinaan myös juoruissa. He ovat sätin ehdottomasti kiinnostavin puheenaihe, kuinkas muuten. He ovat väistämättä valovoimaisin, kiinnostavin pariskunta sätissä. He ja puolivaltakuntaa saa oikein loistavan tulevaisuuden heidän paikalla ollessaan.
He eivät koskaan hoida mitään asiaa salassa, esim puhelimessa, sisäpostilla, yksityisprivassa, toisten tietämättä, vaan kaikki vaan yleisesti puhuen. Kaikki rehellisesti jokaisen lukijan tietoon, hyvin avoimesti. Rakastaen. Me kaikki pääsemme jakamaan näitä ilon ja rakkauden hetkiä, houkuttelevina, kiihottavina, salamyhkäisen pervonakin.
On kai turha puhua siitä, miten he voisivat toisin toimia, mutt näin on aina toimittu ja näin tullaan toimimaan. Huomion antaminen tärkeille asioille on todella merkittävää paneutumista chat-yhteisön tarpeisiin, ja tottahan toki, täytyyhän ne paikata, ainakin yrittää tyydyttää.
He eivät pelkää asettua esimerkeiks, he ovat rohkeita ja huumorintajuisia ja hyväksyvät myös eriävät mielipiteet haukkumatta ketään. He eivät osoittele syyttävällä sormella toisia sättäreitä, vaan kannustavat iloitsemaan ja riemuitsemaan yhdessä, somen suomin valtuutuksin.
Olipa kerran chat
Anonyymi-ap
7
733
Vastaukset
- Anonyymi
Kekka perskuleen he?
- Anonyymi
Haiskahtaa sarkasmilta
- Anonyymi
Uskottavasti kirjoitettu, onhan se pakko uskoa!
- Anonyymi
uskotko joulupukkiin myös?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
uskotko joulupukkiin myös?
Tottakai ja joulumuoriin, erityisesti tonttuihin 🤶🎅
Kohta alkaa ikkunoist urkkiminen, ootko ollu kilttinä?
🙈🙈
- Anonyymi
Ainut, joka kirjoittaa noin pitkiä sepustuksia, on ämpäri.
- Anonyymi
Aina-Oikeassa olevien VaggariSättäreiden
yhteisesti hyväksymä
Uskottu nainen,
näkyvän ilmeisesti?? 🙄😯😇
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2857896Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1714168Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1642434Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy272143Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17802051- 471590
- 481557
Maailman laiskin eläin: persu
Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s71466Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3421274- 1631210