Perinnöksi asunto

Anonyymi-ap

Perimme kerrostalosta asunnon ja kellään meistä ei ole varaa maksaa juoksevia kuluja siitä. Myyntiin laitetaan heti, kun alaikäiset perijät saavat siihen luvan Dvv:ltä.
Osakeyhtiö ottaa varmaan piakkoin hallintaansa, mutta tarkoitus tietenkin jatkaa myyntiä ja toivoa, että piakkoin menee kaupaksi.
Kenelläkään vastaavanlaista kokemusta?

4

477

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kannattaisi varmaan mieluummin itse hoitaa kuin antaa yhtiön.

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        🍑 ­N­­­y­m­­f­­­o­­m­­­a­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#180447836

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    • Anonyymi

      Saa nähdä kumpi ehtii ensin, jossei fyffee löydy kuluihin?🤑

    • Anonyymi

      Olettehan huomioineet, että luvan saa vasta hakea kauppakirjaluonnoksella kun ostaja on löytynyt? Olen tätä nyt selvitellyt vanhempieni kuolinpesän saralta, kun perijöissä on yksi edunvalvottava. Ja vaikka kuinka anelee niin lupaa ei tipu ennen kuin ostajaehdokas on tehnyt tarjouksen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olit niin lähellä

      Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
      Ikävä
      118
      5111
    2. Kun me näemme taas

      Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
      Ikävä
      33
      2792
    3. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      34
      2609
    4. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      30
      2408
    5. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

      Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
      Ikävä
      118
      1637
    6. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      21
      1620
    7. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      10
      1530
    8. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      23
      1284
    9. Hukkuu hukkuu

      Mitä houdiineja nämä kun ajaa veteen
      Laitila
      94
      1158
    10. Tänään oli

      Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
      Ikävä
      35
      1143
    Aihe