Kysymys voiko 11v poika olla saunassa tyttöjen kanssa? Olisi kiva myös kuulla teijän kokemuksia
Sauna,poika11v
5
1041
Vastaukset
- Anonyymi
AInakin meillä voi, Meillä on just 11 täyttäneet kaksoset (tyttö ja poika) ja kolmas on 9 v poika ja kyllä ne kaikki käy meidän kanssa saunassa.
- Anonyymi
Riippuu ihan pojasta. Itse en enää 11 v halunnut mennä, kun oli tullut hentoa karvoitusta ja pelkäsin että saan erektion.
- Anonyymi
Voi ja sielä on kiva leikkiä lääkärileikkejä
- Anonyymi
Kyllä meidän lapset mukaanluettuna se kohta 12 v poika käy yhtä aikaa saunassa.
- Anonyymi
Eikä siinä ole mitään väärää , ennevanhaan kävi koko perheet yhdessä saunassa. Nykyisin on kova tohina näistä asioista, aikuiset ovat tehneet siitä ongelman .
Silloin kun lapsi itse ei enää halua mennä sisarensa kanssa saunaan niin silloin saa mennä vuoroilla .saunassa otetaan löylyjä ja peseydytään eikä hyvin nuoret tiedä edes aikuisten epäluuloisia ajatuksia . Sillä lapset ovat lapsia kuka kauemmin kuka vähemmän ajan, riippuu kehityksestä .
Joten sen näkee jo näistä typeristä seksistisestä kommenteista miten aikuiset ihmiset ajattelevat . Saisivat hävetä
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1621384
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä40975Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38705- 14630
- 36616
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28612Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver19590Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30567Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17553