Yeboyah menetti äitinsä Raakel Kuukan vain 25-vuotiaana. Nyt valovoimainen rap-artisti tanssii Tanssii Tähtien Kanssa -viihdeohjelmassa.
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/tiesitko-ttk-ssa-tanssiva-yeboyah-on-tunnetun-suomalaisen-kuvataiteilijan-raakel-kuukan-tytar?s24
Tiesitkö? TTK:ssa tanssiva Yeboyah on tunnetun suomalaisen kuvataiteilijan, Raakel Kuukan, tytär

14
2502
Vastaukset
- Anonyymi
Oliko se Minna Kuukan sisko?
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😋 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Kukas hänen isänsä on tai oli?
- Anonyymi
Puhukaa hänen äidilleen. Hänen äitinsä tarvitsee naispuolisen seurustelukumppanin ja lisää koulutusta.
- Anonyymi
Tuo äiti on niin tunnettu, etten ole koskaan hänestä kuullutkaan.
- Anonyymi
Kuka ihmeessä on tämä Yeboyah…en ole ikinä edes kuullut moisesta tyypistä. Liekö taas joku turha tubettaja.
- Anonyymi
Rap artisti. Suomen paras.
- Anonyymi
Onko joku lepakko turhake
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko joku lepakko turhake
Taisit just katsoa peiliin...
- Anonyymi
Kannata lakialoitetta kahden sähkömittarin sallimiseksi samassa taloudessa. Yksi mittaisi pörssisähköä sen ollessa halpaa ja toinen sopimussähköä sen ollessa halvempaa.
Nykyinen laki kieltää kahden mittarin käytön!!
https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/12663 - Anonyymi
En ole kuullut tästä taiteilijasta pihaustakaan, joten en tiedä hänestä mitään. Minkähän alan taiteilija on mahtanut olla?
Eikös tämä tytär Yeboyah maininnut olevansa Karjalan evakkoja, ihmettelin sitä, koska ei siihen aikaan tainnut olla mustia evakkoja.
Eikä kyllä paljon sen jälkeenkään, sillä "evakot" muuttuivat ykskaks maahan muuttajiksi. Nämä nykyajan evakot ovat kaikki tulleet jäädäkseen. Sota-aikana evakoiduttiin mahdollisimman lähelle ja nimenomaan oman maan sisällä, oli sitten lyhyt matka kotiin, kun sota loppui.
Nykyisin taas lähdetään mahdollisimman kauas, jopa toisiin maanosiin. Eipähän ainakaan vihulainen löydä ihan helpolla, ei löydä myöskään armeijan värväri, osahan piilottelee armeijaa, koska melkein kaikki pakenevat ovat urospuolisia. Ennenvanhaan evakot olivat naisia, lapsia ja vanhuksia.
Tästä urosvaltaisuudesta ei puhuta eikä ihmetellä, eikä kysellä, missä naispuoliset ovat. - Anonyymi
Tuolla pimulla on ihanat luomuhinkit.
- Anonyymi
Tiesitkö? Täytyy myöntää, etten tiennyt☹️
- Anonyymi
Eikös tuo ole se todella rasistinen ja suvaitsematon nainen?
Ainakin tälläisen kuvan on antanut itsestään julkisuudessa.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtunut
Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?516590- 695498
Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa
Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki1024877Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t273615- 2053191
- 413005
törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/242914mahdollista, että olet ollut iltavuorossa
Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k132819- 1561661
Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3451603