HARMONYCHAIN AS

Anonyymi-ap

Tämän tyyppisten laitteiden maailmanlaajuinen kysyntä on korkea. Nyt kun yritys on osoittanut tekniikan toimivan, tästä voi tulla seikkailu niille, jotka ovat jo osoittaneet kiinnostusta.

"Kiinnostuneistaan ilmoittaneiden yksittäisten asiakkaiden määrä on ylittänyt 2 200:ta, ja tämä on ennen asiakasesittelyjä. Odotamme määrän kasvavan tämän virstanpylvään saavuttamisen seurauksena esikaupan avaamista edeltävänä aikana. -myynti. Asiakkaiden koko vaihtelee muutamasta tuhanteen yksikköön."

Kyseessä on siis Harmonychain ja sen 100-prosenttisesti omistamat tytäryhtiöt (Lokotech AS ja Arctic Core AS) kehittävät kryptoteollisuudelle omistettuja ohjelmistoja ja laitteistoja. Harmonychain omistaa Cryptocurrency IPR:n ja kehittää Scryptpoolia, kaivosohjelmistoa tällä hetkellä suljetussa betaversiossa. Lokotech AS vastaa laitteistojen tuotekehityksestä (Scrypt ASIC) ja Arctic Core AS keskittyy pohjoismaisten datakeskusten kehittämiseen.

Kyseinen Osake löytyy pörssistä myös juuri listautuneena, ja vielä kun tekoälyvauhdittaa kyseistä firmaa niin herranen aika millainen raketti tästä on tulossa, jos kuukauden aikana noussut 21% ja viikon aikana noin vajaa 8% ja hintakaan ei ole edes vielä yhtä norjan kruunuakaan, jolloin kyseessä on erittäin halpa osake vielä..

2

299

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Harmonychain juuri julkaisi uuden tiedotteen, Yhtiön ensimmäinen Scrypt ASIC toimii 20-25 %:lla energiankulutuksesta nykyiseen markkinajohtajaan verrattuna, mikä mahdollistaa joustavammat ratkaisut ja laajemman laskentatehon jakautumisen. Loppujen lopuksi se on 4 kertaa tehokkaampi kuin kilpailija. Hienoja uutisia ennen ennakkomyynnin alkamista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Janne Ahonen E R O A A

      Taas 2 lasta jää vaille ehjää perhettä!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      144
      2308
    2. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      131
      1578
    3. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      152
      1573
    4. Nyt on aika laittaa parit selkoon.

      Onko pareja täällä. Laita kirjaimet kuka tykkää kenestäkin ?
      Ikävä
      63
      1254
    5. Saran ökytyyli käänsi katseita.

      On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      143
      1251
    6. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      12
      1144
    7. Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä

      Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall
      Maailman menoa
      226
      985
    8. Ootko huomannut miten

      pursuat joka puolelta. Sille joka luulee itsestään liikoja 🫵🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      156
      926
    9. Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta

      Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht
      Ikävä
      57
      833
    10. Miksi ihmeessä?

      Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
      Ateismi
      20
      829
    Aihe