Myytävät rivitalot Oksatie

Miksi Oksatiellä on niin monta rivariasuntoa myynnissä halvalla yhtäaikaa? Onko sinne tulossa joku iso remppa vai joku muu?
3430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olisiko syynä se yksityinen kaatopaikka osoitteessa Oksatie 66? Kukaan ei varmasti halua asua kaatopaikan kupeessa ja pyrkii eroon asunnostaan. Luulen, että niin kauan, kun se kaatopaikka on nähtävyytenä, niin kukaan ei osta asuntoa siltä kulmalta.
Ei siitä ole kovin monta vuotta, kun Oksatie 50-51 ja 57 on remontoitu.

Äänestä
  • Hyvin rempattiinkin. Huippukohde. Pienellä rahalla kiinni omaan :) ostakaa ostakaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Hyvin rempattiinkin. Huippukohde. Pienellä rahalla kiinni omaan :) ostakaa ostakaa.

    Ostan sitten, kun se kaatopaikka osoitteesta Oksatie 66 on poistettu. Pienet lapset pelkäävät siinä kiinteistössä asuvaa henkilöä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi Oksatiellä on niin monta rivariasuntoa myynnissä halvalla yhtäaikaa? Onko sinne tulossa joku iso remppa vai joku muu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu