Pihtipudas

Kansainvälisestikin tunnustettu tiede- ja kulttuurisivusto mukaisuus.fi on valinnut näyttelykohteekseen Pihtiputaan. Hienoa.
1294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kulttuurielämys. en ole itse koskaan ymmärtänyt katsoa asemaa näin ymmärtävästi. silmäni aukesivat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puttaalainen kirjoitti:

Kansainvälisestikin tunnustettu tiede- ja kulttuurisivusto mukaisuus.fi on valinnut näyttelykohteekseen Pihtiputaan. Hienoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu