Vajaa 2-vuotiaamme katseli yksi päivä kiinnostuneena kun isänsä ajoi partaa. Seuraavana päivänä olin vessanpöntöllä, kun poika tuli siihen riekkumaan. Yhtäkkiä katsoi jalkojeni väliin ja sanoi: "Mikä äitillä on? Äitillä on parta tuolla!"
Äidillä parta?
Miksu
146083
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mitä ihmeen pervoja te kyseisen lapsen vanhemmat olette, kun teillä lapset ovat seuraamassa kun äiti istuu vessassa? Eikö teillä laiteta vessan ovea kiinni ja lukkoon vessassa olon ajaksi vai tahdotteko sen pojan mukaan vessaan yleisöksi, kun äiti/ isä on vessassa pissalla/kakalla? Varmaan otatte sen lapsen mukaan katsomaan myös sitä, kun nussittekin.
sinulla ei ilmeisesti lapsia ole itsellä? MITEN KUVITTELET ETTÄ LAPSI OPPII POTALLE/PÖNTÖLLE JOS EI NÄÄ MALLIA ETTÄ MUUTKIN TEKEVÄT TARPEENSA MUUALLE KUIN VAIPPAAN??????
mihin laitat esim. ryömivän/tai konttaavan pikkuisen
tutkimusmatkailijan siksi aikaa kun käyt "asioilla" wc:ssä kun olet yksin kotona?
että joku tarttuu tuohon =) Hassua. Kun olet yksin kotona ja menet pissalle, laitatko oven lukkoon ja jätät pienen huutamaan perääsi? mitä perverssiä on pissalla käymisessä, höh? No, jokainen toimii kuten parhaaksi näkee, mutta useimmat äidit joutuu ottamaan pienet vessaan mukaan, se on fakta. Sitä paitsi tää olis varmaan sattunut vaikka saunassa, jos on sattuakseen. Vai etkö mene lapsesi kanssa saunaankaan, laitatko ne yksin sinne?
ääliö!!!!!!!!!
lapsi ei ollut ryomiva/konttaava pikkulapsi, vaan n. 2-vuotias.
Haista sä vaan, et oo ees sama kirjottaja, kun ton edellisen! >:( Teillä on IHAN ERILAINEN kirjotus tyylikin... :/ Mieti ensin vähän, alatko kusettaa, vai et.
miks ihmeessä pitää pitää semmosta turjaketta poisvaan poslari on paljo parempi eikä tuu pennutkaan ilkkumaan
Minusta tuntuu että pienten lasten äideillä on "vähän" muutakin tekemistä kuin ajella omaa alapäätään.
ookko ite posliini? vai karvanen? vai siistitty? posliini on pikkutyttömäinen ja vaan pedofiilit haluaa tyttöystävälleen sellasen. miehillä posliini on oksettava ja sänki raapii jos ei sitä jaksa vähintään kerran päivässä ajaa pois.
tiedoksi vaan et sit lapset vios tulla kysyy et mikälöysä reikä tossa on????
On teillä jutut, mä sanon...
Se tyhmyys tulee vasta iän myötä, kuten teksteistä näkyy.
Alkuperäiseen viitaten, kyllä lapset voivat olla mukana vessassa, pakkokin jos pikkuinen ja äiti ovat päivisin kaksistaan. Ei kai siinä pissalla tartte haarat levälleen istua ja näytellä paikkoja, eikä kukaan fiksu äiti sellasta tee. Sairas mieli kuka sellasta kuvitteleekaan. Pissalla käynti on ihan normaali juttu, ei sitä tartte tehdä lukkojen takana.
Ja jos sulla on paikat löysät, kannattais alkaa jumpata lantionpohjan lihaksia, kaikki synnyttäneet sen tietää, sä ilmeisesti et kun oot niin nuori vielä.
ajaa partansa,mutta sitä ei että nainan alkaa ehdoin tahdoin kirjoittamaan tänne yleiselle sivustalle rivoja sitä en kyllä ymmärrä,no on meitä kaikkia tarinatiuroja