Laukaan satamaan ollaan pystyttämässä isoa paraatilavaa. Kunnanjohtaja ilmoittaa , että Uurainen, Hankasalmi ja Toivakka liitetään Laukaaseen!!!!!
Hankasalmi vallattu!
Anonyymi-ap
12
485
Vastaukset
- Anonyymi
Milloin ja mihin aikaan tilaisuus on
- Anonyymi
15.00
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
15.00
Öööö...kehari
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18066812L
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Oliko paljon väkeä paikalla? Itse en ehtinyt.
- Anonyymi
4200
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
4200
Hyvä määrä!
- Anonyymi
Hankasalmen patriootit, jumalauta,takaisin linjaan ,kukaan ei saa poistua linjasta..
- Anonyymi
Hej. Jag är svenskspråkig, hur ska jag komma med?
- Anonyymi
den första du måste slikka kuk en vecka, sen du måste tar kuk i trumpa och sen kan vi sprata mer, förstår du..
- Anonyymi
Hankasalmi antautui tänä aamuna
- Anonyymi
Melkoista on
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu2077440Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1343350Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1171976"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?641961Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641898Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am871843- 191839
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.81701Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171571- 791534