Suoro ojossa Kämppäemäntä katsoi punkaltaan nousevaa, vaatteitaan naruilta etsivää nuorta tukkipoik

Anonyymi-ap

Kämppäemäntä katsoi punkaltaan nousevaa, vaatteitaan naruilta etsivää nuorta tukkipoikaa.

- Onko sulla suoro ojossa vai muutenko sinulla vaan noin iso tipperi on?
- Tule käymään täällä köökin puolella niin sutastaan äkkiä ennen kuin miehet pallaa syömään. Perkele, kun se aika taas kuukauvesta että on koko ajan tussu märkänä. Saahaan molemmat helpotusta, emäntä sanoi ja nosti vankan hakasen päästäen pojan köökin puolelle.
- Emäntä asettautui pöytää vasten ja köyristi selkäänsä.
- Nosta vaan sitä hametta, alushousuja mulla ei oo.
- Poika tuntui olevan taitamaton ja emäntä johdatti jo täydessä tanassa seisovan kullin pesäänsä.
- Poika alkoi heti työntää ryskytellä ja emäntä tunsi nuoren kiihkeän uroon nautinnollisena sisässään. Emäntä ehti tuskin voihkaista kun tunsi jo sykkivät nytkäytykset ja vaiemenvan kyydin.
- Nytkö sinulla raukalla jo tuli, emäntä voihkaisi säälitellen ja katsoi kun poika veti suoraan ulos.
- Ootappa hetki, emäntä sanoi. Emäntä kaatoi rättiin lämintä vettä, pyyhki pojan kalua. Emäntä asettautui pojan eteen kontilleen ja otti kalun kokonaan suuhunsa. Ei kestänyt kuin hetki kun emäntä tunsi kalun suureta ja koveta.
- Emäntä pyörähti uudelleen pöytää vasten ja poika sai suoron ensi yrittämällä sisään. Heti alkoi hirveä ryske kun poika survoi suoroaan kantaa myöten vasten emännän suuria pakaroita ja kouri samalla paitapusserossa isona pullottavia tissejä.
- Aah, paina poika. Perkele kun minä oon kiimanen tyttö. Voisin nussia koko miesporukalta aivot pellolle. Tiiätkö kun olin Ameriikan maassa niin mustat poiat pani aivan urkolla. Niillä oli mahottoman suuret kullit, melkekeen ku orriilla. Kasvuikänenhän minä sillon vasta olin olin. Minusta tuntuu että minun pillu kasvo siellä ihan mahottommiin mittoihin kun ne poijat sitä yö yöltä venytti. Ei tämän kylän poikien vehkeet tunnu missään jos ette paa ihan tolokusti. Emännän ääni sortui jo loppua voihkimiseen, siinä määrin poijaan kova kalu nyt mätti emännän litimärkää pillua.
- Herra jumala poika, sulla on ihana kulli. Sinä tuut tekemään monen tytön onnelliseksi, ymmärtkö sinä sitä, emäntä sai voihkittua.
- Kulli turskahteli kuin suuri puollukkasurvin mehevään marjakkoon. Emäntä alkoi tuntea että nyt hänellä muuten kohta tullee, mutta eiköhän poika ehtinyt ensin ja rajusti vavahdellen jo ruiskutti lastinsa emäntään.
- Voi perkele, emännältä pääsi harmistuneena. Ei helvetti, nyt kuuluu jo miesten ääniä! emäntä sanoi kiireesti ja pukkasi poikaa pois.
- Pistä nyt housut jalkaan ja mene kiiruusti tuolle puolen. Olen huomenna pyykkipadalla. Tule sinne niin nussitaan vielä, emäntä kuiskasi pojan korkoon ja antoi poskelle suukon.

1

2883

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Upea peppuisella naisella

        Upea peppuisella naisella on upea peppu.
        Ikävä
        100
        6404
      2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

        Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
        Tornio ja Haaparanta
        30
        3833
      3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

        isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
        Tornio ja Haaparanta
        28
        3210
      4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

        https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
        Maailman menoa
        370
        1736
      5. Mihin se sysipska hävisi?

        Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
        Ikävä
        33
        1398
      6. Upea peppuisella miehellä

        Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
        Ikävä
        27
        1340
      7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

        Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
        Maailman menoa
        46
        979
      8. Anteeksi kulta

        En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
        Ikävä
        11
        966
      9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

        Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
        Tv-sarjat
        11
        890
      10. Tykkään susta todella

        Paljon. Olet ihana ❤️
        Ikävä
        42
        869
      Aihe