Kyllä ilmaiset ruuat ja liput kelpaa, mutta Kykyä arvostellaan heti kun selkänsä kääntää. Tyyli kai se on tuokin.
Kyky-Betsetin yleisöstä havaintoja
14
1401
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä, että on huomattu.
Miksi siellä jaetaan ilmaislippuja ja ruokia?
Sehän on kaikki pois tuloista
Onko näitä siivillä eläjiä paljonkin?
Ei kannattais pitää ainuttakaan, kun on pienen seuran pudjetista kysymys.- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18069225w
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Kateelliset ne vain narisee. On hyvä että jaksavat katsoa laatu lentopalloa. Kun syö maittavan aterian.
- Anonyymi
Maittavat ilmaiset ateriat. Ei narinaa vaan ihmettelyä. Köyhä seura tarvii kaikki tulot toimintaansa.
- Anonyymi
Tähän ikään mennessä huomannut että... Ilmaisia lounaita ei ole.... Onko joku sanonut että Kyky tai Kyyjärven kunta olisi ruuat tarjonnut??.. Taisi lounaan tarjota aivan joku muu, ja taisi olla kyseessä nimeltä mainitsematon yksityinen taho... Siis pitäisi olla fakta tietoa ennen kuin Suomi 24 kirjoittaa paskaa..
- Anonyymi
Kannattaisi tutustua otteluisännän etuihin ennen huutelua. Osa tulee tilaisuuteen ns. siivellä, ja perästä päin läyhätään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kannattaisi tutustua otteluisännän etuihin ennen huutelua. Osa tulee tilaisuuteen ns. siivellä, ja perästä päin läyhätään.
No voi, voi. Yleensä on syy läyhäämiselle. Jospa otteluisäntä ottaisi nyt peilin ja katselisi siitä pidemmän aikaa ja pohtisi voisiko suhtautumisellaan, käytöksellään tai itsevaltiaana aiheuttavan tällaista?
- Anonyymi
Joo todellakin voi tehdä ainakin kuulohavaintoja. Ainakin yks eukko huutaa koko pelin ajan niin hirveästi että veinaa jo ihan hävettää tuollainen käytös.
- Anonyymi
Ei kait arvan yyjä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kait arvan yyjä?
Oliko illallisessa pelissä katsomon väki kaikki vapaalipun saaneita?
Ja makkaraa kaikille! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oliko illallisessa pelissä katsomon väki kaikki vapaalipun saaneita?
Ja makkaraa kaikille!2.12 Keskisuomalainen-lehti tarjosi tilaajalleen vapaalipun 👍
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
2.12 Keskisuomalainen-lehti tarjosi tilaajalleen vapaalipun 👍
Oho!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oho!
Kepulehti tarjosi
- Anonyymi
Kyllä jokaisella on oikeus mielipiteeseen, itse olen käynyt peleissä tiuhaan, koskaan ei ole ilman maksua sisälle päässyt, Mutta ainakin viisikymmentä ihmistä pelaajien lisäksi ei maksa lippua. 50x15 = 750€ eli ei yhtään mitään. Ja onneksi on aktivointisuunnitelma. Ja olet oikeassa urheiluseuran toiminnassa on paljon moitittavaa, Kun eletään hetkessä, tulevaisuus unohtuu. Kriisikunta/ rakennettu. Joo joulun jälkeen, käsi kädessä kuljemme talousahdinkoon ja piste.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827076Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605163Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274575Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163447Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370