Kyky-Betsetin yleisöstä havaintoja

Anonyymi-ap

Kyllä ilmaiset ruuat ja liput kelpaa, mutta Kykyä arvostellaan heti kun selkänsä kääntää. Tyyli kai se on tuokin.

14

1401

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hyvä, että on huomattu.
      Miksi siellä jaetaan ilmaislippuja ja ruokia?
      Sehän on kaikki pois tuloista
      Onko näitä siivillä eläjiä paljonkin?
      Ei kannattais pitää ainuttakaan, kun on pienen seuran pudjetista kysymys.

      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        💋 ­­­N­y­­m­­f­o­­m­a­­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18069225w

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    • Anonyymi

      Kateelliset ne vain narisee. On hyvä että jaksavat katsoa laatu lentopalloa. Kun syö maittavan aterian.

      • Anonyymi

        Maittavat ilmaiset ateriat. Ei narinaa vaan ihmettelyä. Köyhä seura tarvii kaikki tulot toimintaansa.


    • Anonyymi

      Tähän ikään mennessä huomannut että... Ilmaisia lounaita ei ole.... Onko joku sanonut että Kyky tai Kyyjärven kunta olisi ruuat tarjonnut??.. Taisi lounaan tarjota aivan joku muu, ja taisi olla kyseessä nimeltä mainitsematon yksityinen taho... Siis pitäisi olla fakta tietoa ennen kuin Suomi 24 kirjoittaa paskaa..

      • Anonyymi

        Kannattaisi tutustua otteluisännän etuihin ennen huutelua. Osa tulee tilaisuuteen ns. siivellä, ja perästä päin läyhätään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kannattaisi tutustua otteluisännän etuihin ennen huutelua. Osa tulee tilaisuuteen ns. siivellä, ja perästä päin läyhätään.

        No voi, voi. Yleensä on syy läyhäämiselle. Jospa otteluisäntä ottaisi nyt peilin ja katselisi siitä pidemmän aikaa ja pohtisi voisiko suhtautumisellaan, käytöksellään tai itsevaltiaana aiheuttavan tällaista?


    • Anonyymi

      Joo todellakin voi tehdä ainakin kuulohavaintoja. Ainakin yks eukko huutaa koko pelin ajan niin hirveästi että veinaa jo ihan hävettää tuollainen käytös.

      • Anonyymi

        Ei kait arvan yyjä?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei kait arvan yyjä?

        Oliko illallisessa pelissä katsomon väki kaikki vapaalipun saaneita?
        Ja makkaraa kaikille!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oliko illallisessa pelissä katsomon väki kaikki vapaalipun saaneita?
        Ja makkaraa kaikille!

        2.12 Keskisuomalainen-lehti tarjosi tilaajalleen vapaalipun 👍


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        2.12 Keskisuomalainen-lehti tarjosi tilaajalleen vapaalipun 👍

        Oho!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oho!

        Kepulehti tarjosi


    • Anonyymi

      Kyllä jokaisella on oikeus mielipiteeseen, itse olen käynyt peleissä tiuhaan, koskaan ei ole ilman maksua sisälle päässyt, Mutta ainakin viisikymmentä ihmistä pelaajien lisäksi ei maksa lippua. 50x15 = 750€ eli ei yhtään mitään. Ja onneksi on aktivointisuunnitelma. Ja olet oikeassa urheiluseuran toiminnassa on paljon moitittavaa, Kun eletään hetkessä, tulevaisuus unohtuu. Kriisikunta/ rakennettu. Joo joulun jälkeen, käsi kädessä kuljemme talousahdinkoon ja piste.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7076
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7043
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      106
      6143
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5394
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      60
      5163
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5088
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4575
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3447
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3370
    Aihe