Olen ajankulukseni lueskellu tätä sätin keskustelupalstaa. Pitkä sairasloma nääs. Täältä löytyy paljon viittauksia sättäreihin jotka ovat minullekin sätistä tuttuja. Näyttää että viittaukset kohdistuu vain muutamaan profiloituneeseen tapaukseen ja että kokemukset heistä ovat vahvasti negatiivisia.
Etsin rohkeaa ja reipasta yksilöä avutumaan. Miksen usempaakin, ajatuksena että jos aiheesta syntyisi vaikka oikea keskustelu, keskustelupalstalla kun ollaan.
Osaisko kukaan sellainen joka on päästänyt jonkun sättärin ihonsa alle kertoa miksi ja miten niin on mielestään päässyt käymään?
En nyt yritä laittaa sanoja kenenkään suuhun mutta pari tarkentavaa kymysystä silti:
Ilmeneekö ongelma muillakin tavoin?
Onko omassa parisuhteessa tai perhe-elämässä esiintynyt hankaluuksia jos joku tietty sättäri saa aikaan hermojen kiristymistä sätin ulkopuolellakin?
Tuleeko tuo sättäri/nuo sättärit uniin?
Vaikuttaako tuo sättäri/nuo sättärit heikentävästi hengityksen kulkuun tai veren kiertämiseen suonistossa?
Yst. ja rak. terv.
nimimerkki SikkiLiivi
Ihon alle päässeet sättärit
Anonyymi-ap
1
369
Vastaukset
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18070332q
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 937988
- 403822
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021896- 241270
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html321113Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,291047Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53837Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia10830Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31802Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v27752