Kyllä hulluksi menee touhu,kun polttopullot jo lentelee. Mihin tämä homma oikeen johtaa? Liekkö terroriuhka päällä? Mutta joo,minäpä lähen sellin paariin.
Huhhuh ja iiiiiikkkk
Anonyymi-ap
152000
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Epäileekö Kuhmon poliisi tutkivansa asiaa?
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18071737z
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ylellä oli juttuu tyhjistä asunnoista ja Kuhmossa oli aika monta. Jos perilliset on palkannut pyromaanin hommiin niin ku saa sitten vakuutusrahat😏
Ei tuo oikein pyrömaanin tekeleiltä vaikuta koska sytytyslaitteet oli unohtuneet kotiin. Toivottavasti heti löydetään tällainen virranjakajavikainen tekijä ja saadaan puhutteluun.
Yleensä se menee niin että syyllinen löytyy lähipiiristä, näin se meni, kun papin poika Lentiiran kirkon poltti🤐
Pröötsptrullen tullut Kuhmoon halpaa pulveria ja jauhoa ja polttopullot ikkunaan normaal kannata hätäytyä antaa Kuhmon miliisin hätäytyä
Aivan tiilitalo on vähä vaikeampi sytyttää ulkoapäin löpöllä
Toki kuhmossakin on tällä hetkellä asukkeja joilla muu perhe goteborgissa tai hellsingborgissa.
Voiko olla joku uskonlahko olla radikalisoitumassa, helluntailaiset tai vapaaseurakunta??
Oisikko ihan paikalinen persu.
Ei ollu kun kommunisti
Penskat ollu sanon ma
Lehdessä mainitaan että asuttu talo, mutta silti ei tiedetä tuhotyön ajankohtaa edes päivän tarkkuudella.
Ke-to-pe on aivan liian laaja haarukka yleensä minkään valvontanauhoitteen selaamiseen.
Ootko pösilö koskaan kuullu että ihmiset voi käydä vaikka reissussa ja näin ollen koti voi olla sinä aikana tyhjä.
Joko on selvitetty tapaus? Ei kehtaisi koko ajan lähteä sellin paariin juorupäivityksiä kuuntelee. Mambonambofive