Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Muista Käyttää...

Oli herra KingKong
Meni maahan PanPong
Tapas neiti TsingTsong
Veti alas kalsong
Pani väliin kondom
Syntyi pieni PingPong
Made in HongKong!
21241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oli Herra King Kong,
Meni maahan Hong Kong.
Tapas neiti Sing Song,
veti alas kalson,
otti esiin kondom.
Syntyi pikku Ving Vong,
Made in Hong Kong.

Äänestä
  • minkähä takia se Ving Vong synty jos otti esiin kondom? outoa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huumori huora kirjoitti:

Oli herra KingKong
Meni maahan PanPong
Tapas neiti TsingTsong
Veti alas kalsong
Pani väliin kondom
Syntyi pieni PingPong
Made in HongKong!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu