Videoni oli saanut tuhansia katselukertoja ja satoja tykkäyksiä lähinnä miehiltä, joten kysyntää tämmöiselle taatusti oli. Moni kehui taidokasta tyydytystäni ja useampi oli myös halukas kokeilemaan saman käsittelyn. Tiedustelijoita oli todella paljon ja mietinkin, miten palvelua alkaisin viemään eteenpäin. Luin kymmeniä ja j kymmeniä yksityisviestejä ja useamman kanssa kävimme keskusteluakin lähinnä siitä, missä tein tätä ja koska olisi mahdollista tulla käymään. Useamman kanssa keskustelu päättyi pitkään välimatkaan.
Toki oma työni ja harrastukseni määrittivät paljon milloin voisin pyytää asiakkaita luokseni. Viestittelimme nuoren 23-vuotiaan opiskelijapojan Mikan kanssa pidemmän tovin ja laitettuaan kuvan täydessä seisokissa olevasta kalustaan, sovimme tapaamisen viikonlopulle luonani. Pyysin myös Mikaa pidättäytymään siihen asti laukeamisesta, jotta saisimme kunnon lennätyksen kuvattua.
Mika saapui ja valmistauduimme rennoissa fiiliksissä toimintaan. Mika kertoi, että hänelle oli aivan luonnollista olla nakuna ja miehisyys esillä, enkä yhtään epäillyt sitä, kun hän riisui vaateensa ja komea, paksu patukka roikkui raskaana ja siistittynä. Se oli velttonakin jo grillimakkaran kokoinen, esinahka kokonaan vielä terska ylitse, jättäen terskalle pienen pilkahduksen nupista. Mika istuutui ja otti mukavan asennon tuolilla, avaten reitensä jolloin tuo ihana lihankimpale jäi makaan paljaiden ja kookkaiden kivesten päälle.
Katsoin vielä kameroiden paikat kuntoon ja siirryin tuolillani Mikan eteen. Hänen kalunsa alkoi paisua nytkähdellen, esinahan alkaessa liukua hieman jo taakse. Lämmitin käsiäni ja puristin nyrkkiini liukuvoidetta. Tartuin suorastaan kuumaan varteen kunnon otteella ja aloin puristella jämäkkää, kovettuvaa vartta. Hiljalleen liikutin kämmentä edes takas ja tunsin, miten voimakkaasti kalu kasvoi. Pituutta ja paksuutta tuli koko ajan lisää. Vuorotellen käytin molempia käsiä vetäen ne aivan juuresta tappiin asti hitaasti, nyrkin jäädessä aina hieromaan paksua terskaa, jonka muoto oli jo komeasti esillä. Litinä kuului kun vedin nyrkkejä nupin ylitse Mikan seuratessa kiihottuneena käsiäni.
Otin mitan ja vedin sen liukuvoiteesta kimaltelevan varren tyvestä aina terskan päähän asti. ”Ei jumankauta, 24 senttiä…oikeesti” päätä pyöritellen sanoin Mikalle, joka tyytyi vain hymyilemään kommentilleni. ”6 senttiä” sanoin leveydeksi ja katsoin Mikaa, ”suurin mitä oon koskaan livenä nähnyt” jatkoin ja laitoin mitan pois. Otin juuresta etusormella ja peukalolla puristavan otteen, sulkiessa samalla kovat kivekset kämmeneeni. Puristin voimakkaasi ja verisuonet alkoivat nousta pintaa. Heilutin kunnon toteemipaalua puolelta toiselle, Mikan huokaillessa nautinnosta. ”Tehdään tästä monsterista vieläkin isompi”, sanoin ja kaivoin laatikosta erikokoisia penisrenkaita. Sovitin ensimmäistä, joka ei mennyt lähellekään terskan ylitse.
Seuraavankin hylkäsin, kunnes löytyi rengas joka liukuvoiteen avulla liukui terskan yli ja liu’utin sen juureen asti.
Jykevä varsi alkoi paisua entisestään ja verisuonet alkoivat nousta näkyvästi pintaa. Jatkoin Mikan runkkausta ja tunnustelin verisuonia kämmenessäni, ne tuntuivat kovilta. Lisäsin liukua ja puristelin vartta, hieron palleja ja hyväilin kovaan terskaa nyrkissäni. Puristin varresta molemmilla käsillä, kietoen sormet yhteen ja hieron yhtä aikaa peukaloilla terskaa. Liu’tin sormia terskan reunoilla ja alla herkässä kohdassa. Mika vaikeroi. Hyvässä kunnossa olevan vartalon lihakset supistelivat, alavatsa jännittyi kerta toisen jälkeen ja kun huomasin sen, päästin otteen kalusta, joka sykki kuin olisi räjähtämäisillään. Hellästi liu’utin kämmentä pitkällä varrella ja näin, miten Mika säpsähteli jokaisella kosketuksella...
Paineiden purkaja osa 2
2
2670
Vastaukset
- Anonyymi
..Toisella kädellä aloin tehdä tasaista puristavaa liikettä varrella ja toisella hyväillen kiveksiä sormenpäillä. Toistin liikettä, Mikan hengitys muuttui raskaammaksi ja kiihtyi kiihtymistään. ”ahh……..ahh….oooohh….eih…hittooooooh”, Mika vaikeroi tuolilla kun päästin otteen varresta pois. Puristin palleista, jotka olivat kaksi tiivistä palloa kädessäni ja vedin niistä, jotta jykevä parru pysyi pystyssä kohti kattoa ja hiplasin niitä toisen käden sormillani. Mikan kalu nytkähti pari kertaa ja ensimmäinen valtava purkaus lensi pitkin makuuhuonettani. Toinen..kolmas…neljäs…viides…kuudes runsas lasti lensi ilmoille kuin vesipyssyllä ammuttuna ja Mikan vartalo alkoi peittyä vaaleasta, läpinäkyvästä spermasta. Hiljalleen sperma muuttui valkoisemmaksi ja täyteläisemmäksi valuen sormilleni, kun jatkoin sykkivän parrun hyväilyä.
Mikan vaimea hyminä täytti huoneen lypsäessäni hiljalleen hänen veltostuvaa kalua. Sormet spermaisina hieron terskaa ja näin miten herkkää kosketukseni teki Hänelle. Päästin miehekkään makkaran kädestäni ja se valui lepäämään takaisin pallien päälle. Se sykki edelleen kookkaana ja todella komean näköisenä kun Mika pyyhki vartaloaan spermastaan jota tuli todella runsaasti. Mikan puettua päälleen, katsoimme yhdessä videosta kohdan, jossa Mika alkoi ruiskia spermaa. Se oli edelleen todella vaikuttavan näköinen purkaus ja Mika yllättyi itsekin kuinka paineella ja miten paljon häneltä tuli spermaa. Sovittuamme uudesta tapaamisesta, Hän lähti takaisin kotiinsa ja lupasi kertoa minusta opiskelija kavereilleen….
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää372178Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642022Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363881670Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031631Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821082Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 73905
- 27899