Onko joku syy tälle. Miksi aina on kikkelikommentteja?
Miksi täällä on vain erikoisia postauksia
Anonyymi-ap
8
389
Vastaukset
- Anonyymi
Samaa olen ihmetellyt
- Anonyymi
Pimpelipom.
- Anonyymi
Ylläpidolla on tylsää.
- Anonyymi
Pippeli.
- Anonyymi
Ranskalaisen Nobelistin nimi oli Perse. Siitä on hyvä aloittaa tietojen raapiminen kasaan tai paperille.
- Anonyymi
Kikkelin merkitys on keskeinen sukututkimuksessa. Se luo pohjan, oli sitten kysymys esipolvitutkimuksesta tai jälkipolvitutkimuksesta. Jälkipolvipuolella kikkelin merkitys on suorastaan mahdollistaja.
- Anonyymi
Kikkelikommentoija on tunnettu sukututkija, mutta haluaa kaikkien liittyvän Geniin ja pois muilta foorumeilta.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1037700Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3686790Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite734155Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293879Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1992341Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os242055- 711860
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps191763Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11630Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11627