En viitsi enää kuormittaa helluntalaisketjua, kun aivopesuntuotos on poistunut päästäni eli että hellarit ovat kaiken takana. Ei ole yläpuolella asuva hellari, vaan-----
HAVAINTOJA ELITISTISALASEURA---POMOSTA
30
2125
Vastaukset
- Anonyymi
Jos tulee vastaan lisää tietoa elitistisalaseurasatanismista, niin kerron sitten.
- Anonyymi
Taisi sen "aivopesun" seurauksena sinulta hävitä se viimeinenkin järkevä ajatus, kun tuollaista harhaista soopaa kirjoittelet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taisi sen "aivopesun" seurauksena sinulta hävitä se viimeinenkin järkevä ajatus, kun tuollaista harhaista soopaa kirjoittelet.
Ei ole harhoja. Soopaksi voisi nimittää ilmennyttä suhtautumista. Lukekaa helluntailaisketjusta.Siellä on monisanaisemmin ja esimerkein varustettuna luettavissa.
Olen tässä käyttänyt näitä tyyppidiagnooseja stalkkereille ja suomenkielisiä tavallisia termejä, tarkoituksella.
Ne, jotka ovat noita-akan alaisina systeemissä, eivät itse edes tajua. Ja sitä, mitä minuun on kohdistettu, eivät tiedä kaikkea. -On lyhytaikaisia vuokralaisia. Turhaa heidän on tietääkään.
ON TULLUT LISÄÄ TIETOA SATANISMISTA JA SALASEUROISTA. EN KIRJOITA TÄNNE EDES LINKKEJÄ. Muualla hoitelen asiaa niin, että siitä olisi muille kohteille hyötyä, tiedosta siis. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole harhoja. Soopaksi voisi nimittää ilmennyttä suhtautumista. Lukekaa helluntailaisketjusta.Siellä on monisanaisemmin ja esimerkein varustettuna luettavissa.
Olen tässä käyttänyt näitä tyyppidiagnooseja stalkkereille ja suomenkielisiä tavallisia termejä, tarkoituksella.
Ne, jotka ovat noita-akan alaisina systeemissä, eivät itse edes tajua. Ja sitä, mitä minuun on kohdistettu, eivät tiedä kaikkea. -On lyhytaikaisia vuokralaisia. Turhaa heidän on tietääkään.
ON TULLUT LISÄÄ TIETOA SATANISMISTA JA SALASEUROISTA. EN KIRJOITA TÄNNE EDES LINKKEJÄ. Muualla hoitelen asiaa niin, että siitä olisi muille kohteille hyötyä, tiedosta siis.voin yleisen linkin antaa
https://fi.wikipedia.org/wiki/salaseura - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
voin yleisen linkin antaa
https://fi.wikipedia.org/wiki/salaseuraKakola myös on Riksussa- ... kakola, supo, jne... enempää ei edes uskalla mainita... kaikki Yhdessä... ?
https://fi.wikipedia.org/wiki/Salaseura
- Anonyymi
kokeilen saako tänne kirjoittaa seuraavan linkin
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18002075/eläinuhrit-kuuluu-osana-eliittisalaseura-satanismin-mielipuolisuuteen--ja-mielenkontrolli-aivopesu- Anonyymi
toimii, vaikka heti äähän tyssäsi
olen itsekin kirjoittanut paljon tuohon ketjuun
- Anonyymi
Tuodaan tämänkin tänne:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17340897/mika-aatteellinen tai-uskonnollinen-liike/yhditys-on-kyseessa#page-top - Anonyymi
VÄHÄN YHTEENVETOA:
- ihmettelin, mikä tyyppi oikein asuu yläpuolellani, ottaa osaa gs-vainooni , luulin hellariksi nk. kaikkia muitakin
-oranssi pipo paljasti pomoksi
- joku pihalla sanoi, etteivät nämä täällä ole hellareita, vaan kuuluvat muuhun pimeään. (SIINÄ NAPSAHTI HELLARIT KAIKEN MINULLE TAPAHTUVAN PAHAN TAKANA-AIVOPESU POIS)
- sitten somessa tuli vastaan : eläinuhrit kuuluu osana eliittisalaseuran satanismia--
Johan rupesi aukeamaan.
- mikä muut pimeä? Ehdotettiin satanismia. Rupesin ottamaan selvää.Tuli tietoa yksityisestä ihmisestä.- Anonyymi
Meni vähän järjestys sekaisin. Ensin tuli tietoa yksityisestä ihmisestä. Pitkään kyselin, mihin kuuluu. Sitten tuli vastaan tuo salaseura.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Meni vähän järjestys sekaisin. Ensin tuli tietoa yksityisestä ihmisestä. Pitkään kyselin, mihin kuuluu. Sitten tuli vastaan tuo salaseura.
Olen kysynyt useaan otteeseen, mihin yhdistykseen/seuraan kuulut. Jos ei olisi salaseura, kai olisit voinut vastata.
- Anonyymi
ONKO OPERAATIO KOSTO MENEILLÄÄN?
1.näytös eilen ja tänään toinen, tuleeko huomenna kolmas?- Anonyymi
Tuli kolmas ja jatkuu ja jatkuu. Ihan taitaa olla tappotahti.
Kirjoitin tähän ketjuun, kun tapahtui ensin tämän talon pihalla. Arvelen Jaanan ainakin tietävän. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuli kolmas ja jatkuu ja jatkuu. Ihan taitaa olla tappotahti.
Kirjoitin tähän ketjuun, kun tapahtui ensin tämän talon pihalla. Arvelen Jaanan ainakin tietävän.Jotakin on ympärilläni meneillään. Tällä hetkellä en juurikaan näe talojen asukkaita. Mutta muita häärii tuossa kadullakin, selvästi kyttäämässä minua.
Näytökset liittyivät autoon, jonka vei korjaamolle. Paljon mindkontrollia. En tiedä, mikä autoni kohtalo, minun kohtaloni tulee olemaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jotakin on ympärilläni meneillään. Tällä hetkellä en juurikaan näe talojen asukkaita. Mutta muita häärii tuossa kadullakin, selvästi kyttäämässä minua.
Näytökset liittyivät autoon, jonka vei korjaamolle. Paljon mindkontrollia. En tiedä, mikä autoni kohtalo, minun kohtaloni tulee olemaan.Sain autoni takaisin. Vakuutusyhtiö maksoi. Oli lunastuksen rajoilla.
Heti kun sain autoni takaisin, tehtiin muuta kiusaa. Väsähdin samantien. Arvioin ylirasitustilaksi. Voi olla muuta häirintää.
Tilanne meni niin kireäksi, että pihalla pomo väänsi naamaa ja taas kaikki hampaat esille. Totesin, että Jaana ehti taas! Mutta ken se tapahtuu lapsena tehdyn aivopesun takia, eihän hän itse sille mitään voi. Lohduttelin, että onhan minutkin aivopesty lapsena,mutta juuri päin vastoin kuin sinut. - On vainopomoilla ollut hauskaa, kun asuttivat sinut yläpuolelleni.
Jne. Nykyään en muista, mitä olen kirjoittanut ja mitä puhunut(kaikki kuulevat). Mutta olen kirjoittamalla ilmoittanut, etten pelkää kuolemaa. Se on vapautus. --Odottelen tässä eutanasiaa paljastusteni jälkeen.
- Anonyymi
ONKO LASIN SIRUILLA SYMBOLINEN MERKITYS?
Ekan juomalasin sirpaleet lensivät pitkin keittokomeroa, toisen erilaisen lasin pitkin rappuja, sitten hajotettiin parvekelasi siruiksi ja viimeksi auton takalasi? Mitä seuraavaksi? - Anonyymi
Noi voih, tämä nousi vahingossa. Yleensä, kun ketju on toisen ketjun sisällä, siihen voi kirjoittaa ilman, että nousee esiin.
- Anonyymi
Nousiko vieläkin?
- Anonyymi
Oletteko jäänyt riksuun mennessä toijalaan koskaan?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 285651
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333613Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533522Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu263417Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1243006Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod322727Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint222419Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1212392- 442390
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142205