En viitsi enää kuormittaa helluntalaisketjua, kun aivopesuntuotos on poistunut päästäni eli että hellarit ovat kaiken takana. Ei ole yläpuolella asuva hellari, vaan-----
HAVAINTOJA ELITISTISALASEURA---POMOSTA
Anonyymi-ap
192319
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Jos tulee vastaan lisää tietoa elitistisalaseurasatanismista, niin kerron sitten.
Taisi sen "aivopesun" seurauksena sinulta hävitä se viimeinenkin järkevä ajatus, kun tuollaista harhaista soopaa kirjoittelet.
Ei ole harhoja. Soopaksi voisi nimittää ilmennyttä suhtautumista. Lukekaa helluntailaisketjusta.Siellä on monisanaisemmin ja esimerkein varustettuna luettavissa.
Olen tässä käyttänyt näitä tyyppidiagnooseja stalkkereille ja suomenkielisiä tavallisia termejä, tarkoituksella.
Ne, jotka ovat noita-akan alaisina systeemissä, eivät itse edes tajua. Ja sitä, mitä minuun on kohdistettu, eivät tiedä kaikkea. -On lyhytaikaisia vuokralaisia. Turhaa heidän on tietääkään.
ON TULLUT LISÄÄ TIETOA SATANISMISTA JA SALASEUROISTA. EN KIRJOITA TÄNNE EDES LINKKEJÄ. Muualla hoitelen asiaa niin, että siitä olisi muille kohteille hyötyä, tiedosta siis.
voin yleisen linkin antaa
https://fi.wikipedia.org/wiki/salaseura
Kakola myös on Riksussa- ... kakola, supo, jne... enempää ei edes uskalla mainita... kaikki Yhdessä... ?
https://fi.wikipedia.org/wiki/Salaseura
kokeilen saako tänne kirjoittaa seuraavan linkin
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18002075/eläinuhrit-kuuluu-osana-eliittisalaseura-satanismin-mielipuolisuuteen--ja-mielenkontrolli-aivopesu
toimii, vaikka heti äähän tyssäsi
olen itsekin kirjoittanut paljon tuohon ketjuun
Tuodaan tämänkin tänne:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17340897/mika-aatteellinen tai-uskonnollinen-liike/yhditys-on-kyseessa#page-top
VÄHÄN YHTEENVETOA:
- ihmettelin, mikä tyyppi oikein asuu yläpuolellani, ottaa osaa gs-vainooni , luulin hellariksi nk. kaikkia muitakin
-oranssi pipo paljasti pomoksi
- joku pihalla sanoi, etteivät nämä täällä ole hellareita, vaan kuuluvat muuhun pimeään. (SIINÄ NAPSAHTI HELLARIT KAIKEN MINULLE TAPAHTUVAN PAHAN TAKANA-AIVOPESU POIS)
- sitten somessa tuli vastaan : eläinuhrit kuuluu osana eliittisalaseuran satanismia--
Johan rupesi aukeamaan.
- mikä muut pimeä? Ehdotettiin satanismia. Rupesin ottamaan selvää.Tuli tietoa yksityisestä ihmisestä.
Meni vähän järjestys sekaisin. Ensin tuli tietoa yksityisestä ihmisestä. Pitkään kyselin, mihin kuuluu. Sitten tuli vastaan tuo salaseura.
Olen kysynyt useaan otteeseen, mihin yhdistykseen/seuraan kuulut. Jos ei olisi salaseura, kai olisit voinut vastata.
ONKO OPERAATIO KOSTO MENEILLÄÄN?
1.näytös eilen ja tänään toinen, tuleeko huomenna kolmas?
Tuli kolmas ja jatkuu ja jatkuu. Ihan taitaa olla tappotahti.
Kirjoitin tähän ketjuun, kun tapahtui ensin tämän talon pihalla. Arvelen Jaanan ainakin tietävän.
Jotakin on ympärilläni meneillään. Tällä hetkellä en juurikaan näe talojen asukkaita. Mutta muita häärii tuossa kadullakin, selvästi kyttäämässä minua.
Näytökset liittyivät autoon, jonka vei korjaamolle. Paljon mindkontrollia. En tiedä, mikä autoni kohtalo, minun kohtaloni tulee olemaan.
Sain autoni takaisin. Vakuutusyhtiö maksoi. Oli lunastuksen rajoilla.
Heti kun sain autoni takaisin, tehtiin muuta kiusaa. Väsähdin samantien. Arvioin ylirasitustilaksi. Voi olla muuta häirintää.
Tilanne meni niin kireäksi, että pihalla pomo väänsi naamaa ja taas kaikki hampaat esille. Totesin, että Jaana ehti taas! Mutta ken se tapahtuu lapsena tehdyn aivopesun takia, eihän hän itse sille mitään voi. Lohduttelin, että onhan minutkin aivopesty lapsena,mutta juuri päin vastoin kuin sinut. - On vainopomoilla ollut hauskaa, kun asuttivat sinut yläpuolelleni.
Jne. Nykyään en muista, mitä olen kirjoittanut ja mitä puhunut(kaikki kuulevat). Mutta olen kirjoittamalla ilmoittanut, etten pelkää kuolemaa. Se on vapautus. --Odottelen tässä eutanasiaa paljastusteni jälkeen.
ONKO LASIN SIRUILLA SYMBOLINEN MERKITYS?
Ekan juomalasin sirpaleet lensivät pitkin keittokomeroa, toisen erilaisen lasin pitkin rappuja, sitten hajotettiin parvekelasi siruiksi ja viimeksi auton takalasi? Mitä seuraavaksi?
Noi voih, tämä nousi vahingossa. Yleensä, kun ketju on toisen ketjun sisällä, siihen voi kirjoittaa ilman, että nousee esiin.
Nousiko vieläkin?
Oletteko jäänyt riksuun mennessä toijalaan koskaan?