Eisenhowerin tapaamat muukalaiset tulevat taas käymään

Anonyymi-ap

<< Philip Schneider oli geologi ja insinööri Yhdysvaltain valtiolla, joka oli mukana maanalaisten tukikohtien rakentamisessa armeijan insinöörien kanssa.
Vuonna 1954 presidentti Dwight Eisenhower allekirjoitti sopimuksen kolmen avaruusolentojen rodun kanssa, Schneider sanoi konferenssissa vuonna 1995. Vaihdossa avaruusolentojen teknologiaa vastaan Eisenhower suostui antamaan luvan avaruusolennoille siepata rajallinen määrä ihmisiä kokeiden tekemiseen Maapallolla ja avaruudessa. Schneiderin mukaan avaruusolentojen antama teknologia, joka oli osa tätä vaihtokauppaa, sisälsi eräänlaista metallia, joka on lähes tuhoutumaton. Sanotaan, että lehdistötilaisuudessa vuonna 1995 Schneider jopa esitteli palasen tätä mystistä ‘alienmetallia.’ >>

https://eksopolitiikka.fi/eksopolitiikka/vaite-presidentti-eisenhowerilla-oli-kolme-salaista-tapaamista-alienien-kanssa/

Eisenhowerin ja muukalaisten tapaaminen tuli esille eräässä kanavoinnissa jossa kerrottiin että presidentti sopi muukalaisten seuraavan vierailun ajankohdan vuodelle 2025 ja että nuo muukalaiset ovat jo matkalla luoksemme.

Taitavat tulla aika kaukaa.

Muutosten tuuli puhaltaa aika navakasti. Ilmastokriisi, Ukraina, Lähi-itä ja Taiwan, EU:n hajoaminen, Tiibetin vapautuminen, muukalaisten julkistaminen, uskonnoista vapaa maailmanlaajuinen henkisyys.

https://www.youtube.com/watch?v=53g4ka3Hu64&t=3s

15

633

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ufo- miesten julkitulo tyydyttää uteliaisuutta.

      Mitä muuta hyötyä siitä voisi olla?

      Teknologian voi antaa tiedemiehille salaa.

      • Anonyymi

        Voi hyvänen aika!

        Ota pieni lasillinen viiniä, ja anna ajatustesi lentää. Muukalaisten esilletulo maailmaamme käynnistää uuden aikakauden, toisen Renesanssin, suuren loikkauksen Ihmemaahan.


      • Anonyymi

        Elämme suuressa muutoksessa Uuteen Aikaan, kuten ennustettu on.
        Tähän kun vielä lisää nämä kaikki Lopun Ajan merkit!
        Taivaan valtakunnan kulkuneuvot! Taivaskansat ja kosminen veljeskunta.
        Ihmiskunta ei ole yksin, ei ole koskaan ollut.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Elämme suuressa muutoksessa Uuteen Aikaan, kuten ennustettu on.
        Tähän kun vielä lisää nämä kaikki Lopun Ajan merkit!
        Taivaan valtakunnan kulkuneuvot! Taivaskansat ja kosminen veljeskunta.
        Ihmiskunta ei ole yksin, ei ole koskaan ollut.

        uffo miehet voi antaa salassa vinkkejä elokuvien käsikirjoittajille niin ihmisten uteliaisuus helpottaa


      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        ❤️ ­­N­­y­­­m­­f­­­o­­m­a­­­a­­n­i -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Schneider on erityisen tunnettu siitä kun kertomuksensa mukaan joutui ryhmänsä kanssa taisteluun maan alla harmaiden avaruusolentojen kanssa. Konflikti syntyi siitä kun poran terä upposi vahingossa maanalaiseen tilaan, jossa näitä avaruusolentoja oli. Schneider on esiintymistilaisuuksissaan usein esitellyt lähes koko rinnan levyistä sädeaseen aiheuttamaa arpea.

      • Anonyymi

        Tarkennuksena vielä, että se terä osui alieenin pyllynreikään ja siitäkös se ee-tee vasta kimpaantui. Menee helposti tunteisiin jos joku alempi elämänmuoto pääsee ronkkimaan huippukehittyneen sivilisaation edustajan peräaukkoa. Etenkin sellaisen joka on tehnyt itseään primitiivisemmille elämänmuodoille peräsuolitutkimuksia jo Mooseksen ajoista lähtien.


      • Anonyymi

        Näin todistaa myös Eemeli Kosteahelma viimeisessä kirjoituksessaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tarkennuksena vielä, että se terä osui alieenin pyllynreikään ja siitäkös se ee-tee vasta kimpaantui. Menee helposti tunteisiin jos joku alempi elämänmuoto pääsee ronkkimaan huippukehittyneen sivilisaation edustajan peräaukkoa. Etenkin sellaisen joka on tehnyt itseään primitiivisemmille elämänmuodoille peräsuolitutkimuksia jo Mooseksen ajoista lähtien.

        Keskustelupalstojen lokaaminen yleistyy tulevaisuudessa kun kauppaan tulee keinoälyjä joiden asennetta voi muokata.

        Venäläiset korvaavat ihmiset trolliohjelmalla ja kaikki keskustelupalstat vaativat vahvan tunnistautumisen kirjoittajilta.


    • Anonyymi

      Tarinat Dulcen taistelusta ovat täyttä fuulaa. Seuratkaa asioita kriittisellä otteella ja lukekaa enemmän vaikkapa Yhdysvaltain hallinnon tiedonvapauslain perusteella julkistettuja dokumentteja, niin luulette vähemmän.
      Jos teillä on VPN käytössä menkää sillä Yhdysvaltoihin ja hakekaa Youtubesta Mirage Men -dokkari, niin näette millaisia satuja ufoyhteisöihin levitettiin tarkoituksellisesti tiedustelupalvelujen taholta ja ns. Dulcen taistelu alieneita vastaan oli yksi niistä.

      • Anonyymi

        Phil Schneiderilla oli kyllä aika vakuuttavan näköiset vammat rintakehässään. Ja ensin murhattiin hänen ystävänsä ja sen jälkeen oli hänen vuoronsa. Aavisti kyllä kohtalonsa.


    • Anonyymi

      Kyllä Aku Ankka on järkevämpää luettavaa!

    • Anonyymi

      Aloittajan postauksesta: "EU:n hajoaminen, Tiibetin vapautuminen"

      Eli siis jos kumpaakaan ei tapahdu, aloittaja on väärä profeetta. Keksinyt nämä omasta päästään.

      Jos valehteli näissä niin missä muualla?

      • Anonyymi

        Valehtelu on tahallista väärän tiedon kertomista, erehtyminen on tahatonta väärän tiedon kertomista. Sinä panettelet ihmistä jos nimeät hänet valehtelijaksi ilman todisteita.

        Profeetta tarkoittaa henkilöä, jonka ennustuksia on kirjattu uskontojen pyhiin kirjoituksiin. Se on siis väärä nimitys nykypäivien ennustajista ja näkijöistä.

        Raamattu sisältää ennustuksia joiden toteutumista on odoteltu parituhatta vuotta. Ehkä sallimme hieman aikaa myös EU ja Tiibet ennustuksille.

        Ennustuksien todennäköisyys muuttuu aina niiden kertomisen jälkeen, joskus enemmän joskus vähemmän, ja ajan kuluessa enemmän.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      20
      4814
    2. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      86
      1742
    3. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      288
      1592
    4. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      74
      1554
    5. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      256
      1428
    6. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      135
      1177
    7. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1170
    8. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1109
    9. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      66
      1058
    10. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1054
    Aihe