Ammattikoulussa oli Karstulasta aikoinaan ihana tyttö Piia nimeltään.Jos hänet vielä tapaisin antaisin mitä vaan.
Ihana Piia
19
2368
Vastaukset
- Anonyymi
Mitähän antaisit? T:Piia🌹
- Anonyymi
Rakkautta antaisin ja pitäisin kädestä.
- Anonyymi
Ihanaa!❤ T:Piia🌹
- Anonyymi
Syntymävuoden jos pystyt antamaan ja mahd. tieto mitä alaa opiskeli ja missä, niin pystytään alkamaan haarukoimaan. Muuten on aika hankalaa.
- Anonyymi
Ammattikoulussa 90 luvun alussa ja taisi olla kokki tai vastaava linja.
- Anonyymi
Kuppikoon perusteella mennään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ammattikoulussa 90 luvun alussa ja taisi olla kokki tai vastaava linja.
Jaa niin, ihan muutaman vuoden oot tainnu mimmiä miettiä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jaa niin, ihan muutaman vuoden oot tainnu mimmiä miettiä.
Hän oli ihana ja alkoi vanhasuola janottamaan.Joskus sitä tajuaa tehneensä elämänsä virheen kun päästää kultakimpaleen käsistään.
- Anonyymi
Jo siis syntynyt 1970-luvun loppupuoliskolla jos on heti peruskoulun jälkeen lähtenyt amikseen?
- Anonyymi
80-luvulla syntynyt ja autopuolella olin.
- Anonyymi
Mitäs viikonloppuna? T:Piia🌹
- Anonyymi
Tämähän meni mielenkiintoiseksi
- Anonyymi
Piiasta on lämpimiä muistoja varsinkin näin joulun aikaan.Todella ihan nainen jospa hänet vielä tapaan.
- Anonyymi
Ihanaa joulua! T:Piia🌹❤
- Anonyymi
Yks kaunishan ajeloo bemukalla
- Anonyymi
Helppoa luvat kun ei ole mitään mitä voisi antaa .
- Anonyymi
Näinpä. Hyvä että potentiaalinen pettäjä jäi rannalle heti alkumetreillä.
- Anonyymi
Hei, täällä Piia! Minua onkin aina kiinnostanut kuka on lapseni isä, vieläköhän saamme sen selville?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?523101Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n522305Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari692201Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa972088Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.
Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä261848Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh661809Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr791556Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http451335Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta1401303Puuma Martina iski nuoren miehen
Martina ja Hajji Muhis oikealta nimeltään Muhammad Abdilrasoon hempeilivät Tallinnassa. Hajji 28 vuotias ja Martina pian1661119