Black Friday 2023 - Parhaat säästövinkit

Kaikilla on yksi kysymys huulilla juuri ennen joulukuuta: miten säästää rahaa joululahjoista ja loppuvuoden hankinnoista? Vastaus molempiin on Black Friday 2023! Musta perjantai on perinteisesti marraskuun viimeinen perjantai ennen Yhdysvaltojen Kiitospäivää ja päivästä on vuosien saatossa muodostunut alennusmyyntien kuningas. Osallistuvat Black Friday verkkokaupat haluavat potkaista lahjakauden käyntiin suurin alennuksin ja tarjota jopa 70% alennuksia suosituista tuotteista. Parasta on tietysti se, että Black Friday alennukset kattavat lähes kaikki tuotekategoriat aina elektroniikasta sisustukseen sekä viimeisimmästä muodista kosmetiikkaan. Meiltä löydät siis säästövinkkejä arkeen ja juhlaan hyödyntämällä saman sivun alle kootut parhaat alennuskoodit sekä kauppa- ja tuotekohtaiset alennukset: https://alennuskoodit.suomi24.fi/black-friday

Sen lisäksi suosittelemme shoppailemaan nämä säästövinkit ja ohjeet mielessä pitäen, jotta säästät mahdollisimman paljon rahaa sekä tietysti aikaa ja vaivaa!

1. Käytä alennuskoodit: myös Black Fridayn aikana varmistat parhaat alennukset hyödyntämällä meiltä löytyvät alennuskoodit. Koodeilla voit saada myös lisäalennusta jo kertaalleen alennetuista tuotteista! Saat meiltä käyttöösi myös täysin eksklusiiviset alennuskoodit, joita ei löydy muualta!

2. Päätä ostokset ennakkoon! Hyödynnä verkkokauppojen toivelistat ja keskustele läheistesi kanssa siitä mitä tarvitsette ennen itse shoppailua. Näin et käytä liikaa rahaa ja onnistut säästämään vaivaa sekä aikaa ostoksilla!

3. Käytä hintavertailusivustoja ennen ostoksia. Löydät näin halvimman verkkokaupan haluamallesi tuotteelle jo ennen ostoksia.

4. Sijoita yhteen kauppaan! Ostamalla enemmän samasta kaupasta vältät helposti toimituskulut ja saatat jopa saada ilmaisen kotiintoimituksen, kun ostosumma ylittää tietyn rajan!

2

2305

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Millonkahan tuo oisi se USAn Kiitospäivä tämä vuonna.
      -Minä sillä, että Green garttin .
      Tylytti jo MP Latvian lähetystön ni eessä.
      Ei ollukkaan opas vartio.,
      -Kysyny oisin superkauppa missä?
      Karski merijaljaväen kersantti huitsi vai, tuonne
      päin, jatka matkaasi!

      • Anonyymi

        En sitten Green karttoliinoa jänyt kyselleen?
        NO ENN.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sä et pääse yli, mä en pääse yli

      Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V
      Ikävä
      132
      1624
    2. Hirvittävä onnettomuus.

      Voimia ja lohdutusta suuressa surussanne🙏🙏.
      Rovaniemi
      38
      1542
    3. Hei sinä nainen

      Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa
      Ikävä
      60
      1296
    4. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      68
      1275
    5. Kelan perkeleellinen käytäntö

      Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei
      Maailman menoa
      202
      1058
    6. Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?

      Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi
      Maailman menoa
      264
      1042
    7. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      69
      1034
    8. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      74
      945
    9. Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää
      Suomalaiset julkkikset
      16
      890
    10. Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta

      Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps
      Maailman menoa
      106
      868
    Aihe