viritys

juu elikkä ostin kuula pyssyn (ua 961b) honkonkista ja lentää just just sen 10m ni voiko sitä ite virittäää ja jos voi ni miten....kertokapas
4431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kai nyt joku tietää

Äänestä
  • no mul on ua-954 ihan hyvä makso vaa 20 e


    varmaa 50 m sekuntti ja iha ok

    paljos se makso?
    kylne 5 euron vehkeet o paskoi

    Äänestä

  • nostrfy kirjoitti:

    no mul on ua-954 ihan hyvä makso vaa 20 e


    varmaa 50 m sekuntti ja iha ok

    paljos se makso?
    kylne 5 euron vehkeet o paskoi

    Vemppu pistooleja ei voi virittää

    Äänestä

  • JamiP kirjoitti:

    Vemppu pistooleja ei voi virittää

    Eikä yleensäkään mitään vemppuja. Monet ovat myös kokeilleet jousen venyttämistä, mutta se kuolettaa jousen nopeammin jolloin kantomatka lyhenee entisestään. Kannattaa ostaa kerralla kalliimpi Maruin pyssy kuin monta halpaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aksu kirjoitti:

juu elikkä ostin kuula pyssyn (ua 961b) honkonkista ja lentää just just sen 10m ni voiko sitä ite virittäää ja jos voi ni miten....kertokapas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu