Hedelmällisyyshoitoa 2

Anonyymi-ap

Vastasin, että okei, ehkä voisin olla luovuttaja. En haluaisi mitään palkkiota, mutta en halua myöskään täyttää purkkeja, vaan tehdään yksi yritys ihan normaalilla tavalla. Hän katsoi minua nyt kiihtyneenä, ja sanoi tiukasti, että tietenkään tällainen ei tulisi kyseeseen. Vastasin, että olen pahoillani, mutta en nyt osaa muullakaan tavalla vastata. Silmistä näin harmistumista ja kiukkuakin. Hän lausui kiitos sarkastisella äänenpainolla, kääntyi kannoillaan ja lähti kävelemään ripeästi poispäin. Varmaan ehdotukseni oli älytön, mutta toisaalta, hän pyysi vieraalta ihmiseltä aika paljon.

Yllätykseni oli suuri, kun Laura ilmestyi uudestaan kahvilaan samalla viikolla parin päivän kuluttua. Hän sanoi muuttaneensa mielensä. Tehdään niin kuin ehdotit, Laura sanoi. Hän toisi minulle avaimen ja osoitteen kirjekuoressa kahvion kassalle, jos minulle sopisi tämä järjestely jo tänä iltana. Hän pyysi tulemaan osoitteessa olevaan hotelliin illalla kello kahdeksan. Hän pyysi olemaan täsmällinen, ja sanoi vielä, että hoidetaan homma illalla mahdollisimman vähällä kontaktilla. Kyllä se sopii, vastasin.

Illalla löysin itseni itsepalveluhotellin ulko-ovelta. Olin melkoisen hämmentyneessä tilassa, myös hermostunut. En oikeasti tiennyt, mitä olin tekemässä, koska kaikki oli tapahtunut niin nopeasti.

Löysin pitkästä hotellikäytävästä oikean huoneen, ja avasin oven kirjekuoressa olleella avainkortilla. Hotellihuoneessa oli melko hämärää, kaikki valo tuli huoneeseen ikkunaverhojen läpi. Näin Lauran kontallaan, jalat harallaan sängyn päädyllä. Hän oli alasti, kasvot minusta poispäin seinää kohti. Hänellä oli vain mustat rintaliivit päällään pienten rintojensa peitoksi.

Laitathan heti toimeksi, Laura sanoi, minua katsomatta. Ei tarvitse puhua mitään.

Kävelin sängyn luo häneen taakseen. Keskellä alaselkää pakaroiden yläpuolella oli tatuoitu pieni punainen ruusu. Avasin housujeni vyön ja työnsin housuni alas, t-paidan jätin päälleni. Lauran asento perse pystyssä oli niin kiihottava, että en tarvinnut mitään stimulointia. Paljas kaluni heilui ja sojotti ihan hyvässä erektiossa.

Näkymää oli niin kiihottava kuin tässä kummallisessa tilanteessa oli mahdollista. Hän oli ylävartalo sängylle alas taivutettuna, pylly pystyssä. Häpy oli sileäksi ajeltu. Pillu oli auki, punertavat häpyhuulet raollaan. Turhaan pelkäsin, että voisi olla hankalaa ihan kylmiltään. Asia oli päinvastoin, aivan kuin häntä olisi juuri pantu. Päättelin, että vibraattorit ovat hyödyllisiä.

Asetuin seisomaan hänen jalkojensa väliin. Otin jäykistyneen kaluni varresta kiinni ja kokeilin kärjellä kevyesti häpyhuulien välin koskettamalla, onko hän riittävän kostea. Tunsin heti, että pillu päästää sisään helposti. Aloin painaa kaluani sisään. Sitten tarrasin käsilläni kiinni Lauran lantiosta. Lauran asento perse pystyssä oli niin antava, että sain kaluni jo muutaman hitaan työnnön jälkeen kokonaan sisään, varmaan kohdunkaulaan asti.

1

4399

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

      💋 ­­­N­­­y­m­f­­o­m­a­­­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#180986011

      🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      84
      1626
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      269
      1541
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      270
      1276
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      169
      1252
    5. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      56
      867
    6. 66
      844
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      64
      837
    8. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      821
    9. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      40
      817
    10. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      44
      781
    Aihe