MTV katsomon aukaisu Androidkännykällä

Onnistuu läppärillä, siinä aukenevat valikosta ruudut käyttäjätunnukselle/s-postiosoitteelle ja salasanalle. Eli pääsen katselemaan läppäristä kaikkea kivaa tv-roskaa. Kännykästä nuo akkunat olla jököttävät jumisssa. Mitä en osaa tehdä?
2224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Asenna Katsomo sovellus

Äänestä
  • Olin asentanut sen vuosia sitten. Huomasin, että Katsomon yhdymisen C Moreen ajankohtana 10.10.2023 oli tullut pieniä muutoksia. OK, kaivoin Play Kaupasta Katsomon ja päivitin sen . Nyt pelittää. Kiitos vihjeestä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onnistuu läppärillä, siinä aukenevat valikosta ruudut käyttäjätunnukselle/s-postiosoitteelle ja salasanalle. Eli pääsen katselemaan läppäristä kaikkea kivaa tv-roskaa. Kännykästä nuo akkunat olla jököttävät jumisssa. Mitä en osaa tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu