Espoosta....oliko meillä hauskaa lauantai-illan huumassa? :-)
Tomppa......
"SUA"
122506
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Moi:)kyl meillä tais olla hauskaa,t,tomppa lappeenrannasta:)
Ai..mä luulin että sä olit Espoosta :-))))
Olitko la 28.pv pks:lla?
tunnen Tompan Espoosta,olisko sama mies kyseessä on 32 vuotias hoikka ja asuu leppävaarassa
Kuvaus kyllä osuu aika nappiin....olis kiva saada jokin yhteys häneen?
kerro joku asia josta voin olla varma,että on samasta miehestä kyse. minulla on numero ja tiedän missä asuu kuulun hänen kaveripiiriin.missä olet tavannu ja nimesi niin kerron tompalle sitten.
Miksi ei hän itse voi vastata?Okay....La 28.5 Topsu
tämä tomppa on nyt vihdissä töissä,koko viikon tulee vasta tiistaina takaisin,eikä sielä ole nettiä.ajattelin soittaa tänään ja kertoa,että sitä ehkä kysellään täällä.
Olet siis tietoinen että hän oli Topsussa lauantaina?
moi olen tietoinen,kun kertoi menevänsä sinne,mieheni ja minä emme päässeet seuraksi silloin mukaan.soitin tompalle ja kerroin että vois olla sinä hakusessa.sanoi ottavansa yhteyttä kun tulee vihdistä takaisin. moikka.
Aivan...kiitos sinulle :-)Palataan sitten ensi viikolla asiaan, mukavaa viikonloppua,moi,moi :-))
tavallinen visti on, että lähdetään saunaan... tai on flunssa, miten teillä
ihana kun joskus on onnellinen loppu, itse olen kadottanut vaikka kuinka monta kertaa, kaikkein pahinta, kun joku poistaa profiilin ja vasta tehtyään sen, kertoo, että on tehnyt sen, jättää vain sähköpostiosoitteen ja vaatii meseen, mistä senkin voi tietää, että se on tosiaan oikea mailiosoite tai juuri sen henkilön, huijataanko myös sillä tavalla, että annetaan aivan toisten puhelinnumeroita ja sähköpostiosoitteita, tai ettei sellaisia sähköpostiosoitteita ole olemassakaan
en uskalla kokeilla...
tuntuu silti kiristykseltä, kun juttu on kesken, tai voihan tuo olla hyvä keino päästä eroon, mutta sitten pääsee eroon kaikista, ellei sitten löytänyt jo jonkun
mutta tekosyynä ei kannattaisi käyttää sitä, että ei löytänyt ketään ja siksi poistuu, kai nyt parempiakin syitä keksii tai sitten täytyy olla miestä/naista sanomaan suoraan