Olisi mielenkiintoa vaihtaa täysin toimiva ja kunnossa oleva PS2-peli TimeSplitters 2 melkein mihin tahansa muuhun PS2-peliin. Pelkät tappelu- ja mätkintäpelit jätetään huomioimatta, muuten haarukka on laaja: kaikki käy lasten peleistä lähtien.
Tarjoa s-postiin [email protected] niin katsotaan homma eteenpäin. Toimitus siten, että ensin vaihdettava peli minulle postin kautta ja sen saavuttua lähetän TimeSplittersin vastaan.
Tarjoa s-postiin [email protected] niin katsotaan homma eteenpäin. Toimitus siten, että ensin vaihdettava peli minulle postin kautta ja sen saavuttua lähetän TimeSplittersin vastaan.
Vastaukset 5
Vanhimmat
mulla on RAtchet and clank 3 ja mä oon vetänyt sen läpi mä voisin vaihtaa sen jos kiinnostaaa
peleistäsi. Ratchet ja Clank 3 on pelattu läpi täälläkin koko perheen voimin eli mieluummin jotain muuta. Minultakin voi löytyä jotain muuta vaihdettavaa, lähinnä Soldier of Fortune ja S.O.C.O.M -tyylisiä pelejä.
toi on huijausta
...mitään meikäläisestä. Olen aiemminkin tätä kautta vaihtanut pelejä, rehdisti ja rehellisesti. Jos olen saanut toimivan ja kaikin puolin ehjän pelin vaihdossa, olen lähettänyt lupaamani vaihtopelin heti seuraavana arkipäivänä vaihtokumppanille. Jos peli jostain syystä ei kunnoltaan vastaisi odotuksia (näin ei vielä ole käynyt kertaakaan), palauttaisin sen vastaanottajalle.
Minulla on sen verran ikää ja järkeä etten viitsi ruveta pilaamaan omaa tai muiden oloa sillä, että muka huiputtaisin jossain pelien vaihdossa. Lisäksi pelivaihtoon ryhtyvä saa tietoonsa minun oikean nimeni ja postiosoitteeni, halutessaan myös kännykkänumeroni ja s-postiosoitteeni työhöni. Eli aivan tarpeeksi tietoa minusta ettei edes pitäisi pelätä huijausta.
Jos joku haluaa huijata muutamien eurojen pelejä, tehkööt niin, mutta minun kanssani se ei onnistu. Ei puolin eikä toisin.
...jostain syystä se kirjautui nimettömänä...