Vaimollani (nelikymppinen, rehevä) oli eilen kosteat pikkujoulut firman ruokasalissa, ja kuinkas muutenkaan, kaksi varastomiestä oli käynyt naimassa häntä toimiston puolella pöydän päällä.
Havahduin siis yöllä siihen kun vaimoni tuli taksilla kotiin ja nukahti siihen sitten vaatteet päällä viereeni aviovuoteeseemme, jatkoin myös itse nukkumista, vielä siinä kohtaa autuaan tietämättömänä yön tapahtumista.
Aamulla herätessäni vaimoni oli vielä puoliunessa ja makasi selällään jalat levällään. Paljettimekon alta oli näkymä suoraan tuuheaan pilluun, ei pikkuhousuja, ei sukkahousuja jalassa. Levitin vaimoni paksuja reisiä enemmän levälleen ja eteeni avautui selvästi turpeaksi naitu pillu, haju oli voimakas. Vaimoni sanoi että kävisi ensin suihkussa, mutta vastasin hänelle ettei tarvitse. Kaluni oli jo valmiiksi kovana, nostin vaimoni jalat koukkuun polvitaipeista levälleen ja työnsin sisään. Pillu oli liukas ja uitin kaluani edestakaisin sisään ja melkein ulos. Samalla aloin tenttaamaan vaimoltani että mikä homma tämä on kun osa vaatteista puuttuu päältä. Hetken kuluttua hän sanoi, että pari varastomiestä oli houkutellut hänet ryypylle toimiston puolelle. Oli kuulemma ollut vahvasti hiprakassa jo valmiiksi ja homma oli sitten ajautunut siihen, että hänet oli kaadettu toimiston pöydälle selälleen, sukkikset ja pikkarit oli riisuttu jalasta, heitetty sivuun, toinen miehistä työntynyt pilluun samalla kun toinen oli survonut paksun kalunsa vaimoni suuhun, tämä toinen oli myös laskenut satsinsa lopulta vaimoni jo kerran naituun pilluun. Vaimoni oli kuulemma saanut orkut tämän paksukaluisen käsittelyssä.
Tämän lisäksi naiminen oli kuvattu vaimoni omalla kännykällä.
Vaadin vaimoani näyttämään videon minulle, hän otti puhelimen yöpöydältä ja avasi videon minulle.
Siinä sitten nussin vaimoni kahteen kertaan naitua pillua samalla kun katselin hänen ottavan kalua suuhun ja pilluun yhtäaikaa. Laukesin melkein saman tien sisään, vaimoni valitteli ettei itse saanut, mutta olihan hän jo yöllä saanut.
Vaimoani oli naitu eilen firman pikkujouluissa
Anonyymi-ap
5
13028
Vastaukset
- Anonyymi
Upeeta.
- Anonyymi
vau!
Aina on niitä jotka saa
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M847520Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2314942Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn844898HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen1114277Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584180Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu363675Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e623272Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty712876Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj412020- 471735