Vaimollani (nelikymppinen, rehevä) oli eilen kosteat pikkujoulut firman ruokasalissa, ja kuinkas muutenkaan, kaksi varastomiestä oli käynyt naimassa häntä toimiston puolella pöydän päällä.
Havahduin siis yöllä siihen kun vaimoni tuli taksilla kotiin ja nukahti siihen sitten vaatteet päällä viereeni aviovuoteeseemme, jatkoin myös itse nukkumista, vielä siinä kohtaa autuaan tietämättömänä yön tapahtumista.
Aamulla herätessäni vaimoni oli vielä puoliunessa ja makasi selällään jalat levällään. Paljettimekon alta oli näkymä suoraan tuuheaan pilluun, ei pikkuhousuja, ei sukkahousuja jalassa. Levitin vaimoni paksuja reisiä enemmän levälleen ja eteeni avautui selvästi turpeaksi naitu pillu, haju oli voimakas. Vaimoni sanoi että kävisi ensin suihkussa, mutta vastasin hänelle ettei tarvitse. Kaluni oli jo valmiiksi kovana, nostin vaimoni jalat koukkuun polvitaipeista levälleen ja työnsin sisään. Pillu oli liukas ja uitin kaluani edestakaisin sisään ja melkein ulos. Samalla aloin tenttaamaan vaimoltani että mikä homma tämä on kun osa vaatteista puuttuu päältä. Hetken kuluttua hän sanoi, että pari varastomiestä oli houkutellut hänet ryypylle toimiston puolelle. Oli kuulemma ollut vahvasti hiprakassa jo valmiiksi ja homma oli sitten ajautunut siihen, että hänet oli kaadettu toimiston pöydälle selälleen, sukkikset ja pikkarit oli riisuttu jalasta, heitetty sivuun, toinen miehistä työntynyt pilluun samalla kun toinen oli survonut paksun kalunsa vaimoni suuhun, tämä toinen oli myös laskenut satsinsa lopulta vaimoni jo kerran naituun pilluun. Vaimoni oli kuulemma saanut orkut tämän paksukaluisen käsittelyssä.
Tämän lisäksi naiminen oli kuvattu vaimoni omalla kännykällä.
Vaadin vaimoani näyttämään videon minulle, hän otti puhelimen yöpöydältä ja avasi videon minulle.
Siinä sitten nussin vaimoni kahteen kertaan naitua pillua samalla kun katselin hänen ottavan kalua suuhun ja pilluun yhtäaikaa. Laukesin melkein saman tien sisään, vaimoni valitteli ettei itse saanut, mutta olihan hän jo yöllä saanut.
Vaimoani oli naitu eilen firman pikkujouluissa
Anonyymi-ap
2
12293
Vastaukset
- Anonyymi
Upeeta.
- Anonyymi
vau!
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä921939Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2781771Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3071575Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1831455Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em891040- 511007
- 56977
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤56968- 67944
Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40941