Siis voiko joku kertoo mikä on helppo kikka huijata et on kipee. Joku oikeesti helppo. Mutta uskottava. Vaik et miten saa kuumeen tai flunssan!?
Plsss
Miten feikata helposti että on kipee
4
715
Vastaukset
- Anonyymi
Mee nyt vaan sinne kouluun, sua varten se on olemassa
- Anonyymi
Älä märise opettaja. Kysyin et miten feikata et o kipee, en että meenkö kouluu…
- Anonyymi
Tunge kuumemittari perseestä sisälle nii tulee 39.5 kuumetta (mulla toimi) ainoo huono juttu et mittari haisee sitten paskalta sen jälkee mutta ei se haittaa mitään. Käyt huuhtomassa niin kaikki hyvin sen jälkeen jos ei toimi niin käytä helppoa tapaa eli menet terkkarille ja itket päänsärystä. Antaa varmana päiväksi lomaa😎. Jos sekään ei toimi niin koita saada hyvä oksennusreflexi Jossa oksennat,jos et oksenna niin mene runkkaamaan kulli irti jos ei auta niin ota sakset ja leikkaa tissi#
- Anonyymi00006
kannattaa mitata kuumetta kainalosta niin monta kertaa että tulee kuume lukema
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401938- 1881607
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461240Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40779
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23722Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637