Itäsuomessa

Anonyymi-ap

Ei ole Gay meininkiä. Itseasiassa semmoset laitetaan osastolle ja lääkkeitä naamariin.

12

851

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kannattaisiko sinun sitten harkita muuttoa jonnekin muualle Suomeen, jossa voisit olla oma itsesi ja nauttia Gay meiningistä?

      • Anonyymi

        No eikö vain hesassa voi olla avoimesti homo. Aika erikoista että sinne pitää muuttaa jos haluaa enemmän rauhassa elää homona. Jonkinlaista suomen sisäistä pakolaisliikettä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No eikö vain hesassa voi olla avoimesti homo. Aika erikoista että sinne pitää muuttaa jos haluaa enemmän rauhassa elää homona. Jonkinlaista suomen sisäistä pakolaisliikettä.

        Sijaiset vaihtuivat koko ysiluokan syksyn. Netistä katsottiin jenkki futista ja YouTubesta ystävyysvideoita. Kirjoista jaksoi lukea otsikot. Hesan ammattikouluissa on parempi opetus.


    • Anonyymi

      Fiksuja nuo Itäsuomalaiset.

      • Anonyymi

        joo nii o ja koska olen itsekkin Itä-Suomessa asuva gay mies nii ainaki minä etsin gay miestä jos joku gay vastaisi


    • Anonyymi

      Homoseksuaalisuus ei ole sairaus. Eri juttu on, onko yläkoulun aineenopettajalla pätevyyttä kohdata ylimielinen gay-oppilas, jolla esimerkiksi ADHD ja siihen lääkitys?

    • Anonyymi

      Osa bodattuja kuten Keltaisen Ruusun ja Yankee videon leffoissa.

    • Anonyymi

      Itä-Suomessa sijaitsee se mielisairaala, Niuvanniemi.

    • Anonyymi

      Hesassa homot muuttuu heti neidriksi.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Vieläkö hesalaiset homot lässyttää kuin neidit, osa sentään pukeutuu normaalisti.


    • Anonyymi

      Happy himbo ultrabeef on ulkonäön normi.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      158
      10095
    2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      673
      5514
    3. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      27
      3949
    4. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      50
      2725
    5. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      76
      2455
    6. 82
      2267
    7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      145
      2046
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      235
      1858
    9. Roger Karimus

      – Sain muun muassa vuonna 2008 kolmen vuoden vankeustuomion törkeästä pahoinpitelystä. Autoin naispuolista tuttuani, kun
      Voimailulajit
      2
      1661
    10. Nainen, ota nyt rauhallisesti

      Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
      Ikävä
      141
      1535
    Aihe