Moikka. Mulla alko yli vuos sitte vissii lokakuussa valkovuoto ja menkat ei ala vielkää? Olin sillon vissii 12 tai 13 en muista olinko täyttäny ja nyt oon 14 eikä vielkää ala menkat? Kaikilla kavereilla on alkanut jo ala-asteella mut mulla ei vaan ala. voiko joku pls auttaa.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Pari vuotta voit vielä odotella ihan rauhassa ja olla kiitollinen jokaisesta päivästä, jolloin et vielä vuoda. Ehdit saada todella tarpeeksesi menkoista, kun ne alkavat.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18131899w
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Sori mutta valkovuotoa tulee jatkuvasti, siis päivittäin. Itsellä tuli varmaan 2 vuotta joka päivä ennen menkkojen alkamista. Valkovuotoa ei siis tule vain yhtenä päivänä!
- Anonyymi
meinaako että kaverit hylkää sut kun sulla ei ole menkat alkaneet. ne ei ole todellisia kaverita jos ne hylkäöä sut sen takia ettei sulla ole menkat alkaneet.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1202452Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401622Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha6531066- 106993
- 71972
- 98926
- 48885
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk81749Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik33736- 71718