Moikka. Mulla alko yli vuos sitte vissii lokakuussa valkovuoto ja menkat ei ala vielkää? Olin sillon vissii 12 tai 13 en muista olinko täyttäny ja nyt oon 14 eikä vielkää ala menkat? Kaikilla kavereilla on alkanut jo ala-asteella mut mulla ei vaan ala. voiko joku pls auttaa.
menkat ei ala
4
402
Vastaukset
- Anonyymi
Pari vuotta voit vielä odotella ihan rauhassa ja olla kiitollinen jokaisesta päivästä, jolloin et vielä vuoda. Ehdit saada todella tarpeeksesi menkoista, kun ne alkavat.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18131899w
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Sori mutta valkovuotoa tulee jatkuvasti, siis päivittäin. Itsellä tuli varmaan 2 vuotta joka päivä ennen menkkojen alkamista. Valkovuotoa ei siis tule vain yhtenä päivänä!
- Anonyymi
meinaako että kaverit hylkää sut kun sulla ei ole menkat alkaneet. ne ei ole todellisia kaverita jos ne hylkäöä sut sen takia ettei sulla ole menkat alkaneet.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1741192
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?46631Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55559Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä304558Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t228543- 51529
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45502