Heipä hei! Mikä on teidän mielipiteenne Vladimir Putiniin. Mielestäni suoraan sanottuna koko ihminen on aivan perseestä mitä mieltä te olette?
Mielipiteenne Vladimir Putinista?
11
374
Vastaukset
- Anonyymi
Iha hirvee persreikä, vois kuolla pois
- Anonyymi
Täysin samaa mieltä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täysin samaa mieltä
Onkin hauskaa seurata Putinin loppua ja Venäjän talouden hiipumista. Myös Venäjän armeijan tankkien räjähdykset Youtubessa on hauskaa katsottavaa.
- Anonyymi
Aivan kauhea ihminen, en voi käsittää hänen tekosiaan
- Anonyymi
Ihminen, joka ei ymmärrä toisten tarpeita omaan kotimaahan, omanlaiseen elämään, eikä kunnioita yhdessä joskus sovittuja sääntöjä, on epäluotettava.
- Anonyymi
Putin on sankari.
Kunnia Venäjälle.- Anonyymi
Mikä oikes sinulla on sanoa noin? Voisitko kenties perustella?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä oikes sinulla on sanoa noin? Voisitko kenties perustella?
Mietipä tykönäsi asioita. Kannattaa seurata myös ulkomaisia medioita.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä oikes sinulla on sanoa noin? Voisitko kenties perustella?
Ilmeisesti tavausopintosi jäivät ns. vaiheeseen alakoulussa, koska viestisi on hyvin hämärä. Jos tarkoitat kielellemme tuntematonta sanaasi "oikes", niin hyvällä tahdolla voinen tulkita sen sanaksi oikeus.
Jos asetat perustuslaillisen sanan- ja mielipiteen vapauteni kyseenalaiseksi, niin millä mandaatilla sen teet?
Vai ihan pelkkää hoopouttasi? - Anonyymi
Joo varmaan putin on sankari sellaisen mielestä joka kannattaa koti-uskonto-isänmaa politiikkaa ja tiukkaa talouskuripolitiikkaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42859