Miksi kehitysvamma puolella työntekijät sanoo, koska puhun syvällisesti en tästä syystä saa kaveria :seurustelu juttua, koska minä puhun todella syvällisesti älyllisen kehitysvamman ja ne jotka ovat saaneet oikein älyllisen kehitysvamman ne ei kykene puhua yhtä syvällisesti kuin minä jolla on Adhd tai Autismi diagnoosi selvittämättä.
Kaavamainen käytös lukee kehitysvamma lääkäri paperissa jos kehitysvamma psykiatri sanoo, että kaavamainen käytös on älyllisen kehitysvamman oire miksi kaavamainen käytös lukee Autismi sivulla?..
Miksi kehitysvamma psykiatrit sanoo Adhd ja Autismi on yhtä kuin Lievä älyllinen kehitysvamma.
Kun taas kehitysvamma puolella työntekijät sanoo yli puolet joilla on Lievä älyllinen kehitysvamma niillä pitäisi olla Adhd tai Autismi diagnoosi..
Olen saanut kuulla koko kehitysvamma asiakkuus ajan, että olen jäänyt Lievän älyllisen kehitysvamman yli testeissä mikä tekeekö Adhd tai Autismi diagnoosi, että menee testeissä älyllisen kehitysvamman yli eli on Lievän älyllisen kehitysvamman parempaan älykkyys tason yli?
Missä diagnoosi jutussa on vihaa etukäteen ja suunnitelmia ja elämä on helpompi ilman sääntöjä?
Ja miksi ne joilla on Lievä älyllinen kehitysvamma kukaan kehitysvamma psykiatri työntekijä ei suostu selvitää Adhd ja Autismi diagnoosi juttua.
Moni kehitysvamma puolella työntekijä yli puolet on saanut älyllisen kehitysvamman väärin jotka ovat älyllisen kehitysvamman parempaan älykkyys tasoon kuuluvia joilla on älyllinen kehitysvamma äö mennyt 70-85 äö
Kehitysvamma
Anonyymi-ap
0
189
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412014- 1881617
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461260Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50972- 40779
- 14770
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24725Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637