Miksi kehitysvamma puolella työntekijät sanoo, koska puhun syvällisesti en tästä syystä saa kaveria :seurustelu juttua, koska minä puhun todella syvällisesti älyllisen kehitysvamman ja ne jotka ovat saaneet oikein älyllisen kehitysvamman ne ei kykene puhua yhtä syvällisesti kuin minä jolla on Adhd tai Autismi diagnoosi selvittämättä.
Kaavamainen käytös lukee kehitysvamma lääkäri paperissa jos kehitysvamma psykiatri sanoo, että kaavamainen käytös on älyllisen kehitysvamman oire miksi kaavamainen käytös lukee Autismi sivulla?..
Miksi kehitysvamma psykiatrit sanoo Adhd ja Autismi on yhtä kuin Lievä älyllinen kehitysvamma.
Kun taas kehitysvamma puolella työntekijät sanoo yli puolet joilla on Lievä älyllinen kehitysvamma niillä pitäisi olla Adhd tai Autismi diagnoosi..
Olen saanut kuulla koko kehitysvamma asiakkuus ajan, että olen jäänyt Lievän älyllisen kehitysvamman yli testeissä mikä tekeekö Adhd tai Autismi diagnoosi, että menee testeissä älyllisen kehitysvamman yli eli on Lievän älyllisen kehitysvamman parempaan älykkyys tason yli?
Missä diagnoosi jutussa on vihaa etukäteen ja suunnitelmia ja elämä on helpompi ilman sääntöjä?
Ja miksi ne joilla on Lievä älyllinen kehitysvamma kukaan kehitysvamma psykiatri työntekijä ei suostu selvitää Adhd ja Autismi diagnoosi juttua.
Moni kehitysvamma puolella työntekijä yli puolet on saanut älyllisen kehitysvamman väärin jotka ovat älyllisen kehitysvamman parempaan älykkyys tasoon kuuluvia joilla on älyllinen kehitysvamma äö mennyt 70-85 äö
Kehitysvamma
Anonyymi-ap
0
121
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271974
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001720Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571360Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?771334Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311028Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51933Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47926Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44882- 109863
- 73856