Huumekuski kärähti torstaina Hevossaaressa .

Anonyymi-ap

Aika paljon on uutisia huumepäissä ajamisesta ja samalla ajo-oikeudetta. Miten on välittäjien valvonta?? Tommola, Lusi-Komean kylä, Jyränkö, Hevossaari jne... Tämän vuoksi taas varkaudet rehoittaa, kerhokin ilmeisesti herännyt.

8

585

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Heinola on lomailu ja palvelukaupunki.

    • Anonyymi

      Asutaan Kiveriössä.

      • Anonyymi

        kyllä lahdessakin tapahtumia riittää!


    • Anonyymi

      Sanomalehdessä luki että Keinukankaantiellä. Ei tietoa, onko teollisuusaluetta tai ok-asumisaluetta.

      • Anonyymi

        Teollisuusalue.


    • Anonyymi

      huumekuski vuorikadulla rysään perjantaina, ilman korttia, n. kolmekymppinen ?

      • Anonyymi

        hyvä että jäävät kiinni !


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        hyvä että jäävät kiinni !

        Oliskohan tiedossa missä on käytössä punainen TIMCO 12 tn halkomakone, bensamoottorikäyttöinen, on varastettu 23.11.2023 Heinola mlk. Vinkkipalkkio maksetaan asian selvittämiseen tulleesta vihjeestä. Laitatko tietosi Heinola Poliisi tai tännekin voit. Kiitos.


    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava

      Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I
      Maailman menoa
      155
      3940
    2. Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa

      Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk
      Maailman menoa
      85
      3353
    3. Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa

      Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva
      Maailman menoa
      85
      2805
    4. Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista

      Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro
      Maailman menoa
      44
      2699
    5. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      72
      2669
    6. Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja

      Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,
      Ikävä
      24
      2411
    7. Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?

      Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä
      Maailman menoa
      140
      2342
    8. Mikä aate kaiken pahan takana?

      Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.
      Maailman menoa
      152
      2225
    9. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      39
      2062
    10. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      1956
    Aihe