Vetonivelen rasvat

Vajaa 2 vuotta vanha Focus näyttää heittäneen rasvaa sisemmistä vetonivelistä. Kuuluukohan korjaus takuun piiriin? Onko tämä sitä samaa tyyppivikaa, josta on puhuttu jo 7 vuotta? Odotan innolla vastauksia mamman luona asuvilta amisviiksikarvanoppacorollavetaripelleiltä.
31462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

luulen jotta ne ei kyllä lentele ne sisempien murroksen rasvat minnekkään(sen kummemmin kun ulompienkaan) jos kumi on ehjä. Ettei vaan tulis vetarin stefalta laatikkoöljyt pellolle?

Äänestä

eli ajat suoraan merkkikorjaamolle.

Äänestä
  • ennen kuin hajoaa kokonaan!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Vetari kirjoitti:

Vajaa 2 vuotta vanha Focus näyttää heittäneen rasvaa sisemmistä vetonivelistä. Kuuluukohan korjaus takuun piiriin? Onko tämä sitä samaa tyyppivikaa, josta on puhuttu jo 7 vuotta? Odotan innolla vastauksia mamman luona asuvilta amisviiksikarvanoppacorollavetaripelleiltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu