Ystadt! Wystadt!

Anonyymi-ap

Haluan tietää, missä ovat kaikki Ystadista kotoisin olevat ystäväni ja ystävättäreni! He eivät vastaa: puhelimeen (gsm,lanka), satelliittipuheluihini tai internetin kautta oleviin yhteyksiin. Satelliitin sinne kyllä saa! Siellä ei näy mitään outoa paitsi, että valot eivät vaihdu KENELLÄKÄÄN! Siis, niinku, kaikilla ovat kotona olevat valot päällä jatkuvasti, siten että kukaan ei niitä sammuta. Näin on ollut jo kaksi viikkoa!
Voiko joku Suomesta, vaikka mennä käymään? Please, on hätä nyt niillä siellä ja sikakin uhkasi laumallaan taas koko Ystadia. Ja tiedättehän, että oma pornokoneeni on siellä lainattuna osoitteessa Gamlingen 1 (Kirjasto, siis, siellä).
Yhtäkään ihmistä ei ole ulkona. Jos haluatte, voin siirtää satelliittini pois tieltä, siinä ei ole lähetä kuva ominaisuutta, vain livekuva ominaisuus on ja olen paikassa, jossa voin vain PDA:lla katsoa sinne.
Juuri tulleen tiedon mukaan: myöskään Tukholmassa ei liiku kukaan! Sama homma valojen kanssa.
Nyt menee liian pitkälle. Tahdon pois ja kotiin jo nyt. Menen katsomaan painajaisiani, jos ne nukuttaisivat.

Terveisiä sinne,
Carlins Jeghart.

0

451

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Miksi et halua kaivattusi

        kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
        Ikävä
        125
        1168
      2. 69
        1081
      3. Carunan hinnat

        Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun
        Maailman menoa
        93
        838
      4. Koetko vielä et

        Olen elämäsi rakkaus?
        Ikävä
        77
        761
      5. Joko uskallat.

        Huomenna nähdään.
        Ikävä
        45
        741
      6. Kunnan päätie ja sen lähialueet

        Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la
        Hyrynsalmi
        38
        694
      7. Oletko tullut siihen

        Tulokseen ettet saa minua
        Ikävä
        67
        633
      8. Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit

        ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka
        Ikävä
        25
        628
      9. Mitä luulet

        Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
        Ikävä
        38
        518
      10. Luule ja ajattele minusta

        mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅
        Ikävä
        44
        487
      Aihe