TUKKA HYVIN, KAIKKI HYVIN

Anonyymi-ap

Ei ollut kaikki hyvin silloinkaan, kun olen sattunut saamaan hyvän leikkauksen. Tänä aamuna pesun jälkeen oli "normaalin" puitteissa. Huomenna jos menee nk. nykyään on tavallista, on päälaella hiukset pystyssä, edessä ainakin ihan pystyssä, enkä mahda asialle mitään. Tahallani annan kaikkien nähdä, en pidä pipoa päässäni.

En ole keksinyt selitystä sille pystyssä olemiselle. Jos joku tietää, kerro, please.

3

278

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Siis kaupassa en pidä pipoa tai muualla sisätiloissa. Ulkona pidän, mutta sekään ei lytistä pystytukkaa.

      • Anonyymi

        😋😍😋😍😋😍😋😍😋

        ❤️ ­N­y­­­m­­­f­­o­m­­a­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18152443I

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Saa nauraa ihan vapaasti, rääpiä ihan vapaasti ja matkia puheita/ajatuksiani. En p---kan vertaa välitä. Minua kylläkin askarruttaa, miten ne tämän tekee?Liittyykö asiaan jotakin, joka tuhoaa terveyttäni?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      111
      4639
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      173
      4395
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      95
      1759
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1671
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1433
    6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      6
      1119
    7. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      354
      1116
    8. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      67
      989
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      58
      984
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      948
    Aihe