98:n

mistä näppäimestä sai w 98:n vikasietotilaan?
Kun ei saa defragia ajettua normaalitilassa.

jo kovo on ihan pirstaleina,raksuttaa kun viimeistä päivää.

niin,milloin tarkalleen ottaen sitä näppäintä pitää painaa?muistaakseni se oli joku funktionäppäin.

Eri kiitokset etukäteen.
2144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aikana F8 nappulaa siinä alku kuvan aikana.

Eli sen kuvan aikana joka tulee näyttöön ekaksi.

Valitse sen jälkeen aukeevasta valikosta kohta Vikasietotila ja paina enter.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vikasietotila kirjoitti:

mistä näppäimestä sai w 98:n vikasietotilaan?
Kun ei saa defragia ajettua normaalitilassa.

jo kovo on ihan pirstaleina,raksuttaa kun viimeistä päivää.

niin,milloin tarkalleen ottaen sitä näppäintä pitää painaa?muistaakseni se oli joku funktionäppäin.

Eri kiitokset etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu