Hauskaa jälleen Pattayan rakkaan osoittaen miten pientä sielua voi pönkittää matkustamalla elvistelemään lomallaan.
Yhtäläisyydet on selviö, isukin ajellen turhalla osamaksumeballaan ja ylivertaiset muun mallisilla meboilla.
Hehkutusta on Volvosta Porschesta hintatietojulkaisuineen, Hulkinkin ajellen meballa.
Toinen yhtäläisyys monesta, on että seisooko vai ei ja kenellä, sekä hompsuttelut kyrvånsyylineen.
Summasummaarum. Pattayan rakas on ylempikastinen kuin MAAN MATOSET, terveempi, urheilullisempi ja varakkaampi tottakai.
Yhtäläisyydet on selviö, isukin ajellen turhalla osamaksumeballaan ja ylivertaiset muun mallisilla meboilla.
Hehkutusta on Volvosta Porschesta hintatietojulkaisuineen, Hulkinkin ajellen meballa.
Toinen yhtäläisyys monesta, on että seisooko vai ei ja kenellä, sekä hompsuttelut kyrvånsyylineen.
Summasummaarum. Pattayan rakas on ylempikastinen kuin MAAN MATOSET, terveempi, urheilullisempi ja varakkaampi tottakai.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Hankasalmen Litukan pihassa haisi kuulemma eilen niin rankasti, että oli annettu kaasuhälytys. Epäiltiin kaasusäiliön vuotoa. Hajun lähteeksi kuitenkin selvisi laatuauto Lada. Sen pelkääjän puoleinen puukuulaistuin vain höyrysi kylmässä. Sitä oli lämmitetty ilmeisesti intialaisella massamanvellillä 8)
55555
Odotan sinun elvistelevän poroillasi. Jätä ihmeessä autoasiat automiehille. Sinulla ei kyky ja kokemus riitä.
Odotat turhaan "Automies" jolla kykyä ja kokemusta, joten vaihdappa sanaa vaikka tuon kanssa joka päätyi kaasuhälytykseen osoittaen jälleen ..... Lada .... No joopa joo.
Lomalla lomaillaan ja otetaan iisisti. Auto on itselleni välttämätön, jos joku haluaa pyöriä altaalla ja hotellin ravintolassa, niin siitä vaan. Auto pidentää päivää ja ehtii nähdä enemmän. Ilmastoinnin ansiosta päivä ei keskeydy kuumuuteen vaan matka jatkuu.
Eväät mukana niin ei välipaloja varten tarvi aina pysähtyä. Siinä ei ole mitään elvistelyå. Beachin voi valita tai vesipuiston, ei tarvi mennä lähimpään. Taksit on kömpelöitä ja kalliita jos lähtee kaupungista kauemmas. Autolla pääsee helposti vaikka Changille tai Bangkokiin ihan omaan tahtiin.
On elvistelyä kirjoittaa maan matosista, eikä autovuokraus ole muillekaan tuntematon, joten ei ole tarvetta sen hyödyistä vaivautua kirjoittelemaan.
Onpas upeeta että saat kopioida auton koeajan ehdot palstalle, 5555
olet urasi huipulla wow
En ole koskaan tavannut miestä, joka ei tilaisuuden tullen ajaisi mieluummin hyvällä ja hienolla autolla, kuin huonolla ja rumalla autolla. Se on eri asia jos on köyhä ja on pakko ajaa Ladalla tai olla jopa kokonaan ajamatta, kuten hankaspede.
Kaikki on sinulle aina elvistelyä, jos hiemankin kohoaa pää mutasarjasta. Se on tuo katkeruus kamala asia. Thaimaassa ei ole ladoja vuokralla, joten on pakko elvistellä jos meinaa autolla liikkua.
Jos ajaa noin 40km päivässä, vuokra-auto on halvempi kuin taksi. Siinä ei ole kadehdittavaa.
On elvistelyä edelleenkin kirjoittaa maan matosista todeten olevansa "Automies", jota luonnollisesti ei ole muut kuin Pattayaan rakastuneet.
Kukaan ei ole kadehtinut sinua ja idioottimaisuuttasi.
Mikä oli merkiltään Hukkapalan vuokra-auto haaveilluusiomatkalla kesällä Pattayalle, joka matka ei toteutunut kuin haaveissaan?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Mode ajaa ilmeisesti vanhalla Ladalla, kun kateuksissaan poistaa Pochen kommentit.
Hyviä unia Mode. Hanki auto itsellesi.