Hei!
Tarkoitus lähteä Palawaniin helmikuussa, mahdollisesti El Nidoon.
Olen lukenut paljon artikkeleja viidakko seikkailuista/patikoinneista, mutta missään ei tule ilmi missä päin tälläisiä järjestetään.
Tarkoitus olisi ottaa paikallinen oppaaksi tai jos omin päinkin voi jossain käydä patikoimassa.
Kiitos etukäteen vastauksista, jos jollain tietoa asiasta.
Viidakko seikkailut
Anonyymi-ap
2
307
Vastaukset
- Anonyymi
ÖÖööö. Mistään ei löydy tietoa? Laitoin huvikseen Googleen hauksi hiking palawan niin löytyi sillä jo heti vaikka kuinka paljon tietoa ja maksullisia retkiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1202198
Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten4132108Sinun ja kaipaamasi törmääminen
Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?971166Ammuskelua Eliaksenkadulla
Mikä homma? Hirven metsästykseen vielä lähemäs 3kk. Oliko lie puuman metsästystä..?13948Olen pahoillani jos kärsit.
Mutta meidän välejä ei voi korjata. Rakastin sua tiedoksi. Älä tee itelles mitään vaan hae apua.34770- 44754
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi109746Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!14710Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte166696Luvattiin työpaikka, mutta mitään ei kuulukaan
Kuinka yleistä tällainen on? Ehdin jo iloita työpaikasta, turhaan, kun mitään ei kuulukaan työnantajasta, joka ilmoitti31654