Tarvitsemme kipeästi koodareita että saataisiin lisää puolueen jäsenmaksun ja ay-jäsenmaksun maksajia. Kassan pohja näkyy jo kun kaikki on vieraantuneet punavihreistä humpuuki aatteista.
Hyviä korkeastikoulutettuja koodareita saataisiin esim, Hamasista, Isiksestä, Hizbollahista,, Venäjältä…
Hyviä miehiä olisi…
Puolangan keput tarvitsee osaajia
Anonyymi-ap
8
522
Vastaukset
- Anonyymi
( + )
- Anonyymi
Turhake taas vauhdissa. Kyllä sitä kepu korpeaa.
- Anonyymi
Miksi ei Somaliasta, Afganistanista ja Irakista ? Eikö näille tulijoille ollut vanha virastotalokin varattuna ? Varsinainen bisnes-enkeli oli asialla .
- Anonyymi
Vanhalla virastotalolla on enkelit lennelleet ikkunoista sisään avaamatta niitä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vanhalla virastotalolla on enkelit lennelleet ikkunoista sisään avaamatta niitä.
Liekö omistaja syvästi uskonnollinen?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Liekö omistaja syvästi uskonnollinen?
Todellakin on.
- Anonyymi
ESA TAI RAIMO Siinä ehdokkaat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1176186Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto635129SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun654242SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt973831Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost113604Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1193151SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522536Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352479Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat652226Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val241572